Kompresory se spalovacím motorem

Odpověď je snadná. Kompresory se spalovacím motorem využijete prakticky kdekoli. Jsou to odolné přístroje, jež zajistí plynulý pohon veškerého pneumatického nářadí, které budete chtít používat, a to na libovolném místě. Spalovací kompresory jsou opatřeny buď benzínovými, nebo dieselovými motory a pro snadnější manipulaci na nich najdete madla, velká pevná kolečka nebo rovnou celý kovový rám u vybraných modelů.

Stavební kompresory

Přednosti spalovacích motorů

Kromě snadného převážení z místa na místo, díky němuž lze spalovací kompresory využívat i v těžko přístupném terénu, jsou tyto přístroje také velice univerzální. Jsou schopny pohánět více nářadí současně a to bez jakéhokoli kolísání tlaku a průtoku vzduchu.

S kompresory se spalovacím motorem nejste odkázaní na elektrickou energii. Jejich využití je nesmírně široké, ať už jste drobný řemeslník nebo rovnou velká stavební firma.

Engine Air – kompresory s kvalitními motory

V naší nabídce jsme pro Vás připravili spalovací kompresory Engine Air vybavené v případě benzínových jednotek motory značky Honda, které patří mezi ty vůbec nejspolehlivější a nejkvalitnější a u dieselových jednotek motory Lombardini.

spalovaci-kompresory-1spalovaci-kompresory-2spalovaci-kompresory-3spalovaci-kompresory-4

Pístové kompresory Engine Air se vyznačují nízkou úrovní hluku při chodu, nízkou spotřebou paliva, jsou navrženy tak, že se snadno vejdou do běžné přepravní dodávky. Jsou opatřeny LED panelem pro rychlou kontrolu stavu zařízení a disponují také antivibrační podložkami, které redukují vibrace, tím také hluk, zajišťují tak delší životnost strojů.

Engine Air – stlačený vzduch i elektřina

Co dělat v případě, že kromě stlačeného vzduchu budete potřebovat na odlehlém místě také elektřinu? Kompresory Engine Air tento problém řeší. Jedná se o produkt dva v jednom – kompresor a elektrocentrálu, tedy Engine Air je schopno produkovat vedle stlačeného vzduchu rovněž elektrický proud, který ústí do standardní zásuvky s napětím 230 V.

Přednosti spalovacích motorů Kromě snadného převážení z místa na místo, díky němuž lze spalovací kompresory využívat i v těžko přístupném terénu, jsou tyto přístroje také velice univerzální. Jsou schopny pohánět více nářadí současně a to bez jakéhokoli kolísání tlaku a průtoku vzduchu. S kompresory se spalovacím motorem nejste odkázaní na elektrickou energii. Jejich využití je nesmírně široké, ať už jste drobný řemeslník nebo rovnou velká stavební firma. Engine Air – kompresory s kvalitními motory V naší nabídce jsme pro Vás připravili spalovací kompresory Engine Air vybavené v případě benzínových jednotek motory značky Honda, které patří mezi ty vůbec nejspolehlivější a nejkvalitnější a u dieslových jednotek motory Lombardini. Pístové kompresory Engine Air se vyznačují nízkou úrovní hluku při chodu, nízkou spotřebou paliva, jsou navrženy tak, že se snadno vejdou do běžné přepravní dodávky. Jsou opatřeny LED panelem pro rychlou kontrolu stavu zařízení a disponují také antivibračními podložkami, které redukují vibrace, tím také hluk, zajišťují tak delší životnost strojů. BIengine Air – stlačený vzduch i elektřina Co dělat v případě, že kromě stlačeného vzduchu budete potřebovat na odlehlém místě také elektřinu? Kompresory BIengine Air tento problém řeší. Jedná se o produkt dva v jednom – kompresor a elektrocentrálu, tedy BIengine Air je schopno produkovat vedle stlačeného vzduchu rovněž elektrický proud, který ústí do standardní zásuvky s napětím 230 V.