MerXu akce květen/červen 2021

Facebook_post

Nechte si za nákup poslat 3 000 Kč! No vážně, zařídili jsme to pro vás.

Unikátní akce pro měsíc květen/červen vás určitě potěší. Naše spřátelená platforma MerXu, prodávající velkou část sortimentu, kterou znáte z Kompresory Vzduchotechnika, umožnila získat zpět na váš účet 3 000 Kč za nákup přesahující částku 6 000 Kč. Apríl je dávno pryč, tohle je fakt.

Jak akce využít?

Podmínkou je, nakupovat na www.merxu.com poprvé. Že tuto obchodní platformu neznáte? Působí na více trzích v Evropě a pod jednou střechou propojuje společnosti, jako jsme my. Sami tam rádi nakupujeme různé vybavení.

Pokud na MerXu do konce května nakoupíte za nejméně 6 000 Kč, vrátí vám polovinu částky na váš účet. A nemusí to být pouze jedna objednávka. Prostě jakmile během května/června hraniční částky v objednávkách dosáhnete, můžete čerpat peníze zpět do své „kapsy“.

Tento bonus se proplácí na základě faktury/faktur za objednané zboží, kterou jednoduše nahrajete do jejich platformy - do messengeru ve vašem osobním účtu MerXu k dané transakci. Pak už jen stačí napsat žádost o uplatnění vrácení 3 000 Kč na podpora@merxu.com - uvedete informace o objednávce (datum prodeje, jméno prodejce, číslo faktury, adresu a IČO/DIČ ) a napíšete bankovní účet, na který chcete peníze vrátit.

Snadné že? Navíc můžete tuto akci kombinovat i s dopravou zdarma na objednávky nad 500 Kč.

Úspěšný květen a hodně příjemných nákupů!

Váš Ventilek