Proč používat pneumatické nářadí ?

Pokud máte zájem využívat pouze kvalitní nářadí, na které se můžete stoprocentně spolehnout i v extrémním nasazení, že vydrží a bude dlouho a dobře sloužit, vyzkoušejte pneumatické nářadí Mighty Seven, nebo zkráceně jen M7. Tato značka přichází s komplexním řešením profesionálního pneumatického nářadí, které lze využívat i v těch nejnáročnějších podmínkách a splní tak požadavky každého nadšeného kutila i řemeslníka.

6 důvodů pro pořízení pneumatického nářadí

Chcete používat při své práci kvalitní nářadí, které hodně vydrží, budete ho moci používat intenzivně bez obav z poškození, odolá i náročnějšímu prostředí a bude mít dostatečný výkon?

Pneumatické nářadí přichází se všemi těmito klady a nabízí ještě něco navíc. Pro elektrické nářadí tak představuje více než zdatného soupeře. Nabízí přitom zcela totožnou škálu produktů od pneumatických brusek, přes šroubováky a utahováky, až po vrtačky.

Pneumatické nářadí je napájeno stlačeným vzduchem z kompresoru, který musí mít potřebný výkon. Jistou nevýhodou je tak kratší pracovní rozsah oproti nářadí elektrickému. Výhody jsou ale mnohem početnější:

 • Pneumatické nářadí je výrazně lehčí, lépe se s ním pracuje
 • Je mnohem více odolné proti prachu
 • delší životnost
 • Může být použito i na rizikových místech výbušné povahy, kde by elektrické nářadí mohlo způsobit jiskření
 • I při intenzivním trvalém používání má menší riziko poškození
 • Opravy jsou levnější než u elektrického nářadí

Mighty Seven – značka profesionálního pneumatického nářadí

Pokud máte zájem využívat pouze kvalitní nářadí, na které se můžete stoprocentně spolehnout i v extrémním nasazení, že vydrží a bude dlouho a dobře sloužit, vyzkoušejte pneumatické nářadí Mighty Seven, nebo zkráceně jen M7. Tato značka přichází s komplexním řešením profesionálního pneumatického nářadí, které lze využívat i v těch nejnáročnějších podmínkách a splní tak požadavky každého nadšeného kutila i řemeslníka.

NC-0208-priklepovy-utahovak-pneu-vzduch-m7

Proč využít právě pneumatické nářadí M7?

 • Záruka 2 roky na všechny typy nářadí
 • Neustálý vývoj s výsledkem již několika registrovaných mezinárodních patentů
 • Poprodejní servis s širokou základnou servisních center po celém světě
 • Celosvětově rozsáhlá distribuční síť
 • Záruka kvality nářadí spojená s množstvím získaných certifikátů a splněných norem
tri-hvezdy-1 ctyri-hvezdy-1 pet-hvezd-1  
Firma Mighty Seven má více než dvacetiletou zkušenost s výrobou a vývojem vysoce kvalitního pneumatického nářadí, které je rozlišeno podle kvality výrobku od nářadí určeného k řemeslným a údržbářským provozům, přes náročné řemeslné a servisní využití až po nejtěžší průmyslové nasazení, u něhož je výdrž a životnost na extrémní úrovni. Jednotlivé varianty produktů jsou označeny hvězdami, kde tři hvězdy značí nejlehčí řemeslné použití a pět hvězd intenzivní průmyslové využití.  

Pneumatické nářadí M7 se vyznačuje především velmi dobrou ergonomičnost a pohodlím při použití, vysokou účinností a nízkou hmotností. To vše při zachování maximální užitné hodnoty a vysokých kvalit.

MA42015-orisek-priklepovy-utahovak-pneu-vzduch-m7

Mighty Seven, to je i excelentní technická podpora

Pokud se rozhodnete pro koupi pneumatického nářadí Mighty Seven, získáte garanci kvalitního poprodejního servisu, který firma svým zákazníkům nabízí. Díky široké servisní síti, která funguje v každé zemi, v níž M7 své nářadí distribuuje je zajištěn odborný servis profesionálně školenými specialisty v případě poruchy nářadí. Navíc Mighty Seven nabízí možnost využít náhradní servisní nářadí po dobu opravy Vašeho přístroje.

Pneumatické nářadí Mightx Seven získalo řadu ocenění a certifikátů, mezi nimiž najdete také ISO 9001 a dále jsou označeny evropskými certifikáty kvality CE.

Mezi produkty najdete veškeré dostupné pneumatické nářadí:

Vyzkoušejte i vy profesionální provedení pneumatického nářadí M7, které vás ohromí svou odolností, nízkou váhou, vysokým výkonem a komfortním zpracováním.