Vyhráli jsme prestižní soutěž MastersGate!

clanek_MASTERGATE_hlavicka

Vážení zákazníci, přátelé a fanoušci, musíme se vám s něčím pochlubit, co s námi v poslední době doslova zamávalo. Hektické období od začátku letošního roku, kdy jsme pilně připravovali zbrusu novou verzi našeho e-shopu, symbolicky vyvrcholilo minulý týden na Slovensku, kde se pořádala velká a prestižní soutěž naší i sousedské země s názvem MastersGate. A o co šlo?

Soutěž MastersGate každoročně pořádá jakési „klání“ napříč začínajícími, lépe zaběhnutými, malými i velkými e-shopy v několika kategoriích. Cílem je napomoci všem těmto vítězným projektům tam, kde nemají kapacity – především tedy v on-line světě, nikdo z MastersGate k vám nepůjde dělat na sklad, rozvážet zboží či podobně :-)

Přihlásili jsme se již minulý rok, ale protože naše kapacity byly v té době opravdu malé, doslova minimální, nedokázali jsme včas oslovit vás všechny či vaše známe o podporu. Jednoduše to vyšumělo a tak jsme namířili zraky na letošní ročník…

Zde se nám podařilo dostat se do semifinále v kategorii „Business to Business“ a následně po cestě do Bratislavy na finále náš e-shop Kompresory vzduchotechnika obhájit živě – vysvětlit proč a co děláme, jak se snažíme zjednodušit nákup v opravdu složitém technickém oboru a jaké jsou naše cíle. Asi si dokážete představit prvotní nervozitu před porotou!

Záznam z reportáže SK televize TA3:

Ale podařilo se! Domů jsme si minulý víkend odvezli výhru MastersGate Awards a jsme připraveni na spolupráci, která z ní pramení. Co bude obnášet? Budeme nadále pracovat na co nejlepší komunikaci k vám - zákazníkům a fanouškům, věříme rychlejší expanzi na další trhy, ve zlepšení a zrychlení dalších procesů, na které stále nemáme tolik kapacit. Díky mentoringu a konzultacím od opravdových profesionálů v e-commerce věříme, že nastartujeme další a ještě lepší kapitolu našeho e-shopu. A pak, snad bude čas také na nějakou dovolenou, kterou už potřebujeme jako sůl.

A co vy, už víte kam letos vyrazíte? :-)

Děkujeme za podporu!