Vyhráli jsme prestižní soutěž MastersGate!

clanek_MASTERGATE_hlavicka

Vážení zákazníci, přátelé a fanoušci, musíme se vám s něčím pochlubit, co s námi v poslední době doslova zamávalo. Hektické období od začátku letošního roku, kdy jsme pilně připravovali zbrusu novou verzi našeho e-shopu, symbolicky vyvrcholilo minulý týden na Slovensku, kde se pořádala velká a prestižní soutěž naší i sousedské země s názvem MastersGate. A o co šlo?

Soutěž MastersGate každoročně pořádá jakési „klání“ napříč začínajícími, lépe zaběhnutými, malými i velkými e-shopy v několika kategoriích. Cílem je napomoci všem těmto vítězným projektům tam, kde nemají kapacity – především tedy v on-line světě, nikdo z MastersGate k vám nepůjde dělat na sklad, rozvážet zboží či podobně :-)

Přihlásili jsme se již minulý rok, ale protože naše kapacity byly v té době opravdu malé, doslova minimální, nedokázali jsme včas oslovit vás všechny či vaše známe o podporu. Jednoduše to vyšumělo a tak jsme namířili zraky na letošní ročník…

Zde se nám podařilo dostat se do semifinále v kategorii „Business to Business“ a následně po cestě do Bratislavy na finále náš e-shop Kompresory vzduchotechnika obhájit živě – vysvětlit proč a co děláme, jak se snažíme zjednodušit nákup v opravdu složitém technickém oboru a jaké jsou naše cíle. Asi si dokážete představit prvotní nervozitu před porotou!

Záznam z reportáže SK televize TA3:

Ale podařilo se! Domů jsme si minulý víkend odvezli výhru MastersGate Awards a jsme připraveni na spolupráci, která z ní pramení. Co bude obnášet? Budeme nadále pracovat na co nejlepší komunikaci k vám - zákazníkům a fanouškům, věříme rychlejší expanzi na další trhy, ve zlepšení a zrychlení dalších procesů, na které stále nemáme tolik kapacit. Díky mentoringu a konzultacím od opravdových profesionálů v e-commerce věříme, že nastartujeme další a ještě lepší kapitolu našeho e-shopu. A pak, snad bude čas také na nějakou dovolenou, kterou už potřebujeme jako sůl.

A co vy, už víte kam letos vyrazíte? :-)

Děkujeme za podporu!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
ConveyThis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení