Ofukovací kohout AHM - trn 11 mm

Kód: AHM11
1 030 Kč –4 %
ahm ofukovaci kohouty vzduch kompresor tlak prodlouzene (1)
1 030 Kč –4 % 979 Kč / ks 809 Kč bez DPH 4 895 Kč / 5 ks
do 20 dnů
Můžeme doručit do:
4.4.2024
Robustní ofukovací kohouty pro snadné držení při práci a pro trvalé používání v nejnáročnějších podmínkách. Provedení z mosazi a nerezové oceli, pracovní tlak 12 bar, pracovní teplota -20/+100 °C, závit trysky 3/8" a připojení kohoutu pomocí trnu 11 mm. Určené pro čištění pracovních ploch a výrobků v průmyslu, řemeslnictví apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ofukovací kohout AHM11 z kované mosazi

  • Robustní ofukovací kohouty pro trvalé používání v nejnáročnějších podmínkách
  • Určené pro čištění pracovních ploch a výrobků v průmyslu, řemeslnictví apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ofukovací kohouty AH
Připojení: Trn na hadici 11 mm
Rozměry: 22 x 115 mm
Hmotnost: 217 g
Materiál: Mosaz 58
Materiál trysky: Ocel pozink.
Médium: Stlačený vzduch
Otvor trysky: 2 mm
Pracovní tlak: PN 12 bar
Teplota: -20 / +100 °C
Tryska: H2 - Základní tryska
Závit trysky: G 3/8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost, která myslí na své zákazníky 

Německá firma LÜDECKE GmbH vznikla roku 1930 a od svých začátků se soustředí na výrobu flexibilních spojovacích systémů, jako jsou rychlospojky a šroubení pro nejrůznější nosná média. Ve městě Amberg tak pravidelně vzniká na 30 000 tisíc kvalitních výrobků určených zejména pro nízkotlaké systémy. Produkty značky LÜDECKE tak od svých začátku směle konkurují ostatním německým a světovým gigantům, kteří působí ve stejném oboru. Dnes se tyto spojky distribuují po celém světě a svou spolehlivost si zákazníci ověřili ve více než 120 zemích. LÜDECKE celkově dbá na zpětnou vazbu od svých zákazníků a snaží se s nimi být v co nejužším kontaktu, aby mohl sbírat nové podněty pro další inovaci konstrukcí a postupů, které se aplikují na těch nejmodernějších strojích.

PlatzhalterOhne_1

 

Header_48

Zelené myšlení netratí na kvalitě

Jako osvědčený mezinárodní důkaz, který orientovanému zákazníkovi napoví o kvalitě výrobku, slouží nejrůznější certifikační systémy. Samozřejmě i výrobky firmy LÜDECKE se mohou pochlubit certifikací podle ISO 9001-2008, ale to není vše, prioritně se totiž společnost snaží šetřit životní prostředí a čerpá z ekologicky udržitelných prostředků, díky čemuž roku 2015 získala certifikát o šetrnosti k životnímu prostředí ISO 14001-2004, k němuž se záhy připojilo další osvědčení, které bylo tentokrát z oblasti energetiky - ISO 50001-2011. Tři jakostní systémy  tak konečnému uživateli zaručují jak poctivou kvalitu vyrobenou na bezchybných strojích, tak i jistotu svědomitosti, s jakou byl produkt vyroben. 

Kompletní nabídku produktů LÜDECKE, které Vám nabízí Kompresory vzduchotechnika, naleznete níže