Příklepový utahovák NC-4238A 1/2"

Kód: NC-4238A
3 712 Kč –5 %
Příklepový utahovák NC-4238A 1/2"
3 712 Kč –5 % 3 527 Kč / ks 4 268 Kč včetně DPH
do 30 dnů
Můžeme doručit do:
30.12.2020
Příklepový utahovák s upínacím čtyřhranem 1/2" určený pro utahování a povolování menších šroubů s nízkými nároky na silové účinky. Vybavený dvojitým kladívkovým příklepem s max. krouticím momentem 542 Nm. Možnost nastavení krouticího momentu ovládacím kolečkem na boční straně nářadí. Cenově dostupný profesionální utahovák pro méně náročné používání v řemeslnictví a autoopravárenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příklepový utahovák NC-4238A 1/2"

  • příklepový utahovák s upínacím čtyřhranem 1/2" určený pro utahování a povolování menších šroubů s nízkými nároky na silové účinky
  • vybavený dvojitým kladívkovým příklepem s max. krouticím momentem 542 Nm
  • možnost nastavení krouticího momentu ovládacím kolečkem na boční straně nářadí
  • cenově dostupný profesionální utahovák pro méně náročné používání v řemeslnictví a autoopravárenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneumatické příklepové utahováky M7
Připojení: 1/4" vnitřní + Vsuvka
Hmotnost: 2,5 kg
Celková délka: 184 mm
Hadice: 10 mm
Hlučnost dle: ISO 15744: 93,2 dB(A)
Maximální moment: 542 Nm
Otáčky naprázdno: 7 000 ot/min
Pracovní tlak: 6,3 bar
Průměrná spotřeba vzduchu: 119 l/min
Rozsah momentu: 203 - 434 Nm
Upínání: 1/2"
Velikost šroubu: 16 mm
Vibrace: 4,4 m/s2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkové nářadí, špičkový servis

Společnost Mighty Seven je absolutní špičkou v oboru výroby pneumatického nářadí a přidruženého sortimentu. M7, jak většina zákazníků firmu nazývá, nabízí svým uživatelům ten nejvyšší standard kvalitního nářadí, které uspokojuje i ty nejnáročnější uživatele po celém světě, a to doslova. Celý tým M7 je složen z mezinárodní sítě odborníků, a tak na vývoji nových produktů pracují ti nejpověřenější konstruktéři, o prodej a distribuci se stará tým prodejců a logistických pracovníků, kteří mají pro urychlení na výběr z 6 globálně logistických center ve Francii, Německu, USA, Mexiku, Číně a Tchaj-wanu, a o spolehlivost se po koupi výrobku stará zase řádka servisních techniků zaškolených přímo výrobcem, jenž mají k dispozici širokou servisní síť. K tomu všemu je v případě delší opravy pro zákazníka připraveno náhradní nářadí k zapůjčení po nezbytně nutnou dobu.

M7 Air Tools
hqdefault

Produkty uspokojí potřeby kohokoliv

Produkty společnosti Mighty Seven vycházejí vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků a právě pro ně je M7 určena. Spolehlivou funkčnost si tak vychutnávají řemeslníci, údržbáři nebo servisní technici s profesionálními nároky, ale stejně tak výrobek dostojí svému jménu i v tom nejtěžším průmyslu, který vyžaduje extrémní životnost a výkon. Špičkovou kvalitu výrobků již ocenily statisíce spokojených zákazníků, kterým je potvrzením dobrého jména certifikace jakostního systému ISO 9001. I Vy se můžete stát nadšeným uživatele této značky, kompletní nabídku produktů od značky Mighty Seven naleznete níže.