PUMA

Výrobní specializace

Ačkoli by se název společnosti mohl jednoduše splést se stejnojmennou textilní značkou, společnost Puma se specializuje především na výrobu nejrůznějších kompresorů, sušiček vzduchu a přidružených vzduchových komponentů, které nalézají uplatnění v širokém spektru zájmů a oborů. Služby kompresorů určených pro potravinářský průmysl například využívají v pivovarnictví k okysličování směsí.

kompresory-PUMA-produkty-3
kompresory-PUMA-produkty-1

Historie společnosti

Kořeny této Taiwanské společnosti sahají do roku 1979, kdy sloučení dvou existujících firem dává vzniknout společnosti Air Centrum. Z té se následně v roce 1996 stává firma známá dodnes pod názvem Puma. Ať už se továrna jmenovala jakkoliv, vždy se specializovala na výrobu tichých a spolehlivých kompresorů. Dnes disponuje třemi centry výroby, mnoha sklady a logistickými odděleními.

Silná tradice a globální jméno

Pro východoasijské kultury je jednou z ctnostní mistrovství v oboru, právě zdokonalování se v zažitých postupech je jedním z charakteristických rysů společnosti. Vedle toho je to také inovace a důraz na kvalitu, což mohou potvrdit nabíraná čestná uznání a certifikáty kvality. Díky takovým úspěchům se podařilo výrobky exportovat do celého světa a dnes jsou kompresory s nápisem Puma k vidění ve více 136 zemích, mezi které patří i díky naší společnosti Kompresory vzduchotechnika Česká Republika.

kompresory-PUMA-produkty-2
Žádné produkty značky PUMA nebyly nalezeny...