Hadice pro vodu a vzduch RW 11 / 6 mm, 20 bar
Kód: RWN-06 RWN-06-R50 Zvolte variantuDoprava zdarma
Při nákupu nad 5 000 Kč
Garantujeme
prodlouženou záruku a servis
Slevový voucher
ke každému nákupu
Vrácení zboží do 30 dnů
zcela na naše náklady
Související produkty
Detailní popis produktu
Hadice pro vodu RWN-06
- dvouvrstvá hadice z PVC vyztužená textilním opletem z vysocepevnostního polyesterového vlákna
- dvě barevné modifikace - čirá a zelená barva
- určené pro vodu a bezolejový stlačený vzduch v průmyslu a domácnostech s nároky na delší životnost hadice
- pracovní teplota: -5/+60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro vodu RW vyztužená PES vláknem |
|---|---|
| Tlak: | 20 bar |
| Barva: | Čirá - průhledná |
| Materiál: | PVC |
| Médium: | Vzduch, Voda |
| Teplota: | -5/+60 °C |
| Vnější průměr: | 11 mm |
| Vnitřní průměr: | 6 mm |
| Skladem: | Na prodejně, Externí sklad |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.