Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Znovu pro Vás budeme k dispozici zítra od 8:00 hodin, napište nám: info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Máte ten správný kompresor pro čepování piva?

Přidal: Zdeněk Štuksa

Přidáno:

Počet shlédnutí: 4168

Potravinářské kompresory se běžně využívají především právě pro čepování piva. U národa, který si na kvalitě a ryzí chuti tohoto nápoje velice zakládá, je nutné dbát na to, aby kompresory, kterými se pivo čepuje, nijak nenarušovaly jeho chuť.

Potravinářské pivní kompresory

Pivní kompresory pro provoz v restauracích

Kompresory, které jsou určeny k čepování piva v restauračních zařízeních a hospodách, musejí splňovat několik základních požadavků. V prvé řadě musejí mít tichý provoz a musejí být spolehlivé. Námi nabízené pivní kompresory tyto požadavky splňují. V naší nabídce máme pro restaurace či hotely připraveny potravinářské kompresory značky PUMA.

Kompresory PUMA i do Vaší restaurace: přenosné a lehké

Potravinářské kompresory PUMA svou velikostí spadají do kategorie přenosných zařízení. Jsou opatřena praktickými madly, vybrané modely rovněž kolečky pro snadný přesun kompresoru a současně mají nízkou hmotnost. Nabízíme pro potravinářské účely zásadně bezolejové kompresory, u nichž je garantována naprostá nezávadnost – neovlivňují žádným způsobem chuť ani vůni čerpaných kapalin.

Proč využít naše potravinářské kompresory PUMA

Potravinářské kompresory PUMA z naší nabídky jsou vybaveny filtrem nasávaného vzduchu, regulátorem vstupního tlaku, samozřejmostí je také pojistný ventil.

Při výběru kompresoru pro čepování piva je vhodné se zaměřit také na správný tlak kompresoru. Slabé kompresory se mohou při intenzivním provozu přehřívat, naopak volba příliš silného kompresoru je ekonomicky nevýhodná.

V naší nabídce najdete kompresory o příkonech od 0,2 kW až po 1,2 kW. Vybírat můžete rovněž podle maximálního tlaku a průtoku, které je kompresor schopen vyvinout a který přímo navazuje na výkony.

Vyberte si z naší nabídky potravinářských kompresorů i pro vaše restaurační zařízení. Všechny pivní kompresory jsme pro Vás nyní zlevnili na výhodné ceny.

Pivní kompresory

Nový komentář

* (Povinné)

Žádné komentáře

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.