Bonusová akce ATMOS k našemu programu 4x14 akčních dní

1200x310

Pokud nás sledujete pravidelně, nemohl vám uniknout probíhající program 4x14 akčních dní na produkty z různých oblasti stlačeného vzduchu, reagující na servisní příležitosti při omezeném provozu z důvodu koronavirové pandemie. Dnes pro vás navíc spouštíme bonusovou akci, kterou jsme vyjednali s naším dlouholetým dodavatelem kompresorů Atmos Chrást.

Nejen, že můžete všechny skvělé kompresory tohoto českého výrobce pořídit nově s nejvyšší slevou na trhu, ale taktéž jsme pro vás připravili sety kompresoru, sušiček, filtrací a veškerého připojení, ať můžete pořídit vše v jednom a zbytečně se nestarat zdlouhavým výběrem a přemýšlet, zda vám ještě něco chybí. Přiložená grafika zapojení je samozřejmostí.


Následujících 14 dní se můžete těšit na pístové a šroubové kompresory Atmos s plošinou slevou 15%. V nabídce najdete jak nejoblíbenější litinovou a řadu Perfect, tak řemeslnou řadu Line nebo špičkové šroubové kompresory s vysokým výkonem a pokročilým elektronickým řízením.

U kompresoru se nás často ptáte na prodlouženou záruku, a proto vám chceme říct že na všechny stroje Atmos platí záruka 5 let při splnění záručních podmínek pravidelným servisem.

A pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat v online chatu nebo na čísle +420 311 532 091 a emailu info@kompresory-vzduchotechnika.cz. Jsme tu pro vás.