Nedejte žádnému bacilu šanci – originální kompresorový rozprašovač desinfekce

dezinfekcni_set_kompresory-strikaci-pistole-hadice

Hledáte řešení, jak profesionálně desinfikovat prostory bez zdlouhavé ruční práce? Sami jsme se s tím potýkali. Nakonec stačilo sáhnout do skladových zásob naší společnosti a kompaktní, vysoce účinné řešení je na světě. A celou sestavu, kterou vám nyní představíme, lze jednoduše zakoupit.

Pro rychlé a účinné dezinfikování prostor všechno druhu jsme začali testovat naše mobilní kompresory ve spojení se stříkací pistolí Gentilin SG990S-18, u které lze regulovat přívod kapaliny a tvar paprsku. Pistole je v tryskovém kompletu s tryskou 1,8 mm a 750 ml nádobou. Třetím, neopomenutelným dílem je spirálová hadice z polyuretanu, vyznačující se vysokou odolností vůči zlomení, otěru a tlaku. Ta disponuje rychlospojkami, takže celý set během okamžiku spojíte a zprovozníte.

Ovládání a aplikace na plochy, které je třeba desinfikovat, vyniká hlavně jednoduchostí. Stačí dbát na pravidlo, že desinfekce musí být zcela tekutá, nesmí být zahuštěná glycerinem či jiným činidlem. Dalším pravidlem je správný výběr kompresoru, jelikož pro sestavy využíváme 3 typy se vzdušníkem 6 – 24 l.

Nejmenší bezolejový kompresor ABAC slouží pro aplikaci do menších místností, do domácnosti, kanceláří. Ostatní dva kompresory pokryjí větší provozy, dílny a výrobní haly střední velikosti.

dezinfekcni_set_kompresory-strikaci-pistole-hadice-2 dezinfekcni_set_kompresory-strikaci-pistole-hadice-3 dezinfekcni_set_kompresory-strikaci-pistole-hadice-4

Doporučujeme taktéž dbát po každé aplikaci na vychladnutí agregátů. Nejmenší, 6 l ABAC může být v chodu 15 minut a dalších 15 minut musí chladnout. Pro oba 24 l kompresory platí pomyslný strop chodu 30 minut, ale díky většímu vzdušníku nebudou stále spínat.

Naše zkouška ukazuje, že s nádobkou o 750 ml lze vydesinfikovat přibližně 3 školní třídy i s lavicemi a dalším nábytkem při tlaku 2 – 2,5 atm. Jedna třída zabere kolem 15 minut.

Jeden nástřik lze nechat zaschnout, vícevrstvá desinfekce je lepší setřít. 

Naše desinfekční speciály lze jako komplet koupit jedním kliknutím. Složení je naprosto jednoduché, stačí pouze spojit rychlospojky a začít pracovat.