Připojovací šroubení vakuum - VSF-18A-40
Kód: VSF-18A-40Související produkty
Přísavka SB o průměru 34 mm s 1,5 vlnovcem o průměru 36 mm. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu s objekty s výškovou diferencí jako dýhy, elektronické součástky,...
Přísavka SB o průměru 34 mm s 1,5 vlnovcem o průměru 36 mm. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu s objekty s výškovou diferencí jako dýhy, elektronické součástky,...
Přísavka SB o průměru 43 mm s 1,5 vlnovcem o průměru 46 mm. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu s objekty s výškovou diferencí jako dýhy, elektronické součástky,...
Přísavka SB o průměru 43 mm s 1,5 vlnovcem o průměru 46 mm. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu s objekty s výškovou diferencí jako dýhy, elektronické součástky,...
Přísavka SBL o průměru 30 mm s 4,5 vlnovcem o průměru 30 mm. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu křehkých předmětů s vysokou bezpečností jako vajíčka, sklo, pečivo,...
Přísavka SBL o průměru 30 mm s 4,5 vlnovcem o průměru 30 mm. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu křehkých předmětů s vysokou bezpečností jako vajíčka, sklo,...
Přísavka SBL o průměru 40 mm s 4,5 vlnovcem o průměru 42 mm. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu křehkých předmětů s vysokou bezpečností jako vajíčka, sklo, pečivo,...
Přísavka SBL o průměru 40 mm s 4,5 vlnovcem o průměru 42 mm. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu křehkých předmětů s vysokou bezpečností jako vajíčka, sklo,...
Přísavka SF o průměru 42 mm v plochém provedení. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu plochých předmětů, kde je přítomna paralelní síla k ploše přepravovaného...
Přísavka SF o průměru 42 mm v plochém provedení. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu plochých předmětů, kde je přítomna paralelní síla k ploše přepravovaného...
Přísavka SU o průměru 42 mm v plochém provedení. Vyrobeno z nitrilu 55°Sh. Určeno pro přepravu konvexních i konkávních, plochých a hladkých předmětů. Použití pro manipulaci s...
Přísavka SU o průměru 42 mm v plochém provedení. Vyrobeno ze silikonu 50°Sh. Určeno pro přepravu konvexních i konkávních, plochých a hladkých předmětů. Použití pro manipulaci...
Výkyvné šroubení s vnitřním závitem G1/8", úhel výkyvu +/-12°.
Detailní popis produktu
Připojovací šroubení VSF-18A-40
- šroubení sloužící k připojení k přísavkám SB, SBL, SF a SU
- varianta s filtračním sítkem
- s vnějším závitem G1/8"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Připojovací šroubení k vakuu SB, SBL, SF, SU |
|---|---|
| Trn pro přísavku: | SB30, SB40, SBL30, SBL40, SF40, SU40 |
| Závit vnější: | G1/8" |
| Skladem: | Externí sklad |
Přísavka SBF o průměru 64 mm a vnitřním závitem G3/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 64 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 84 mm a vnitřním závitem G3/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 103 mm a vnitřním závitem G1/4". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací...
Přísavka SBF o průměru 32 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 103 mm a vnitřním závitem G1/2". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací...
Přísavka SBF o průměru 42 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 51,5 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací...
Přísavka SBF o průměru 64 mm a vnitřním závitem G1/4". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 32 mm a vnitřním závitem G1/4". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 103 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací...
Přísavka SBF o průměru 42 mm a vnitřním závitem G1/4". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 84 mm a vnitřním závitem G1/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 51,5 mm a vnitřním závitem G3/8". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací...
Přísavka SBF o průměru 64 mm a vnitřním závitem G1/2". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...
Přísavka SBF o průměru 84 mm a vnitřním závitem G1/2". Vyrobeno z polyuretanu o tvrdosti 60°Sh. Vysoká odolnost proti stárnutí a výkonná absorpční síla. Použití pro lisovací a...