Upozornění na omezení z důvodu epidemie Coronaviru

1200x310

Vážení zákazníci, jak jistě víte, vláda ČR z důvodu šíření epidemie Coronaviru zavádí mnohá opatření, která je nutno respektovat v zájmu ochrany našeho zdraví.

Proto vám dáváme vědět, že většina odběrných míst společnosti Zásilkovna je od 14.3. uzavřených. Následující řádky vám prozradí, zda do těchto omezení patří i vaše oblíbené odběrné místo.

„Od soboty 14. března 2020 od 6:00 hodin do 24. března 2020 do 6:00 hodin se uzavírají veškeré obchody s výjimkou prodejen potravin, hygienického a drogistického zboží, lékáren a výdejen zdravotnických prostředků, paliv a pohonných hmot, brýlí a kontaktních čoček, výpočetní a telekomunikační techniky, spotřební elektroniky a výrobků pro domácnosti, tabákových výrobků, malých domácích zvířat, krmiva a dalších potřeb pro zvířata, novin a časopisů, služeb prádelen a čistíren a prodeje přes internet a dalšími vzdálenými prostředky.“

Aby byla doprava zásilek do vašich rukou nadále spolehlivá, budeme zásilky zasílat pouze se společnostmi GLS, DPD a Geis. Zásilky, které již byly objednány jinou formou, jsou automaticky změněny na tyto kurýrní spedice, a to bez jakéhokoliv příplatku.

Protože je možné, že dopravci po krizovou dobu zruší možnost dobírek kvůli omezení osobních styků, doporučujeme vám v našem e-shopu platit pouze kartou nebo zálohovou fakturou.

A osobní odběr? Samozřejmě, že máme radost, když si k nám na prodejnu přijdete pro balíček, ale v tuto dobu na sebe můžeme tak maximálně gestikulovat přes sklo - bohužel! Karanténa znamená, že máme zakázáno, pustit vás na pobočku. Osobní odběr je proto možný jen po osobní komunikaci s vyřízením přede dveřmi.

Děkujeme za pochopení.
Opatrujte se, zdraví je to nejdůležitější!
Tým Kompresory Vzduchotechnika