4 x 14 dní akčních dnů servisu a údržby

kompresory_akce_virus_info_1200x310

Vážení návštěvníci, fanoušci, obchodníci,
chceme Vás ujistit, že i v této neblahé době fungujeme, a nejen to! Totiž, na každé negativní situaci je možné najít pozitiva! A věřte, že náš maskot Ventilek je v tom přeborník. Zaběhl do skladu a vymyslel s námi takovou akci, která se „díky“ současné situaci nebude jen tak opakovat. Proto čtěte dál!

Uvědomujeme si, že z důvodu omezení či zastavení výroby (ač je to jakkoli nešťastné) přichází příležitost, kdy je možné na veškerých zařízení s klidem a pečlivostí provést údržbu, nebo výměnu potřebných dílů - například hadic, filtrů vzduchu a ventilů. To všechno, aby se, až přijde ten čas, mohla výroba rozjet opravdu naplno a ještě lépe než předtím! Právě v tomto bodě vidíme na nastalé situaci to největší pozitivum, které může ve výsledku lépe generovat příjem, jakmile se vrátí do dílen a provozů vaši zaměstnanci, pracovníci.

Proto spouštíme seriál – 4 x 14 dní akčních dnů
Tento seriál projde veškeré servisování a obměňování produktů z oblasti stlačeného vzduchu. Současně s podrobně vysvětlenými návody díky naší vlastní poradně.

A jak to bude probíhat? Sledujte program:

kompresory_akce_virus_info_1 1.ČÁST – SERVIS PRO KOMPRESORY (25. 3. – 8. 4.)
První část pokryje veškeré díly z kompresorové stanice, které si po dosažení určitých motohodin žádají výměnu. Za skvělé ceny budou i oleje, samozřejmě. Zamyslete se, jestli se tato doba neblíží. Pro správný chod vašeho kompresoru jsou pravidelné servisní úkony zásadní.
Píšeme o tom v těchto článcích:
Jak a proč dělat správně údržbu kompresoru
Oleje u Šroubových kompresorů
kompresory_akce_virus_info_2 2. ČÁST – PROGRAM FILTRACE A SUŠENÍ VZDUCHU (8. 4. – 22. 4.)
Filtrace vzduchu je důležitou částí celého procesu stlačeného vzduchu. Kdo ji podcení, může počítat s tím, že kvalita vzduchu bude nejen nízká, ale nízká bude taktéž životnost mnoha připojených zařízení a následek může být taktéž v poničení válců, ventilů a jiných součástí. Proto seškrtáme ceny u filtrů a u vložek filtrů, které je třeba pravidelně měnit.
Píšeme o tom v poradně zde:
Jak filtrovat stlačený vzduch
Proč a jak správně sušit stlačený vzduch
kompresory_akce_virus_info_3 3.ČÁST – PROGRAM AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY (22. 4. – 6.5.)
Špičkový stav automatizační techniky je naprosto klíčový pro správný chod výrobních linek a strojů. V jiném případě seřizovače uženete a začne začarovaný kruh. Ventily a válce se dost naběhají a časem samozřejmě odcházejí. Je dobré držet skladem tyto díly pro případnou akutní výměnu. Stejné je to s hadicemi a spojkami – jinak se úniky vzduchu stanou úhlavním nepřítelem provozu. Tyto díly bude ve třetím díle naší akce.

O únicích píšeme taktéž v poradně:
https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/uniky-stlaceneho-vzduchu/
kompresory_akce_virus_info_4

4.ČÁST – PROGRAM PNEUMATICKÉHO NÁŘADÍ (6. 5. – 20. 5.)
Pneumatické nářadí M7, stříkací, tryskací a ofukovací pistole, potrubní rozvody TecTite – to všechno číhá za výprodejové ceny v poslední části akci. Ideální scénář pro dovybavení dílnu a doplnění nářadí.

Související články z poradny:
Stříkací pistole : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/jak-vybrat-strikaci-pistoli-pro-aplikaci-barev/
Tryskací pistole : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/jak-vybrat-tryskaci-pistoli/
Pneumatické nářadí : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/udrzba-pneumatickeho-naradi/


Tímto vám dáváme prostor všechno promyslet, sepsat si vlastní plán, co je třeba vyměnit, opravit a připravit se na akci. Pokud potřebujete poradit, nebo máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 311 532 091 nebo e-mailu info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Myslíme na vás! Opatrujte se.

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
ConveyThis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení