4 x 14 dní akčních dnů servisu a údržby

kompresory_akce_virus_info_1200x310

Vážení návštěvníci, fanoušci, obchodníci,
chceme Vás ujistit, že i v této neblahé době fungujeme, a nejen to! Totiž, na každé negativní situaci je možné najít pozitiva! A věřte, že náš maskot Ventilek je v tom přeborník. Zaběhl do skladu a vymyslel s námi takovou akci, která se „díky“ současné situaci nebude jen tak opakovat. Proto čtěte dál!

Uvědomujeme si, že z důvodu omezení či zastavení výroby (ač je to jakkoli nešťastné) přichází příležitost, kdy je možné na veškerých zařízení s klidem a pečlivostí provést údržbu, nebo výměnu potřebných dílů - například hadic, filtrů vzduchu a ventilů. To všechno, aby se, až přijde ten čas, mohla výroba rozjet opravdu naplno a ještě lépe než předtím! Právě v tomto bodě vidíme na nastalé situaci to největší pozitivum, které může ve výsledku lépe generovat příjem, jakmile se vrátí do dílen a provozů vaši zaměstnanci, pracovníci.

Proto spouštíme seriál – 4 x 14 dní akčních dnů
Tento seriál projde veškeré servisování a obměňování produktů z oblasti stlačeného vzduchu. Současně s podrobně vysvětlenými návody díky naší vlastní poradně.

A jak to bude probíhat? Sledujte program:

kompresory_akce_virus_info_1 1.ČÁST – SERVIS PRO KOMPRESORY (25. 3. – 8. 4.)
První část pokryje veškeré díly z kompresorové stanice, které si po dosažení určitých motohodin žádají výměnu. Za skvělé ceny budou i oleje, samozřejmě. Zamyslete se, jestli se tato doba neblíží. Pro správný chod vašeho kompresoru jsou pravidelné servisní úkony zásadní.
Píšeme o tom v těchto článcích:
Jak a proč dělat správně údržbu kompresoru
Oleje u Šroubových kompresorů
kompresory_akce_virus_info_2 2. ČÁST – PROGRAM FILTRACE A SUŠENÍ VZDUCHU (8. 4. – 22. 4.)
Filtrace vzduchu je důležitou částí celého procesu stlačeného vzduchu. Kdo ji podcení, může počítat s tím, že kvalita vzduchu bude nejen nízká, ale nízká bude taktéž životnost mnoha připojených zařízení a následek může být taktéž v poničení válců, ventilů a jiných součástí. Proto seškrtáme ceny u filtrů a u vložek filtrů, které je třeba pravidelně měnit.
Píšeme o tom v poradně zde:
Jak filtrovat stlačený vzduch
Proč a jak správně sušit stlačený vzduch
kompresory_akce_virus_info_3 3.ČÁST – PROGRAM AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY (22. 4. – 6.5.)
Špičkový stav automatizační techniky je naprosto klíčový pro správný chod výrobních linek a strojů. V jiném případě seřizovače uženete a začne začarovaný kruh. Ventily a válce se dost naběhají a časem samozřejmě odcházejí. Je dobré držet skladem tyto díly pro případnou akutní výměnu. Stejné je to s hadicemi a spojkami – jinak se úniky vzduchu stanou úhlavním nepřítelem provozu. Tyto díly bude ve třetím díle naší akce.

O únicích píšeme taktéž v poradně:
https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/uniky-stlaceneho-vzduchu/
kompresory_akce_virus_info_4

4.ČÁST – PROGRAM PNEUMATICKÉHO NÁŘADÍ (6. 5. – 20. 5.)
Pneumatické nářadí M7, stříkací, tryskací a ofukovací pistole, potrubní rozvody TecTite – to všechno číhá za výprodejové ceny v poslední části akci. Ideální scénář pro dovybavení dílnu a doplnění nářadí.

Související články z poradny:
Stříkací pistole : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/jak-vybrat-strikaci-pistoli-pro-aplikaci-barev/
Tryskací pistole : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/jak-vybrat-tryskaci-pistoli/
Pneumatické nářadí : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/poradna/udrzba-pneumatickeho-naradi/


Tímto vám dáváme prostor všechno promyslet, sepsat si vlastní plán, co je třeba vyměnit, opravit a připravit se na akci. Pokud potřebujete poradit, nebo máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 311 532 091 nebo e-mailu info@kompresory-vzduchotechnika.cz

Myslíme na vás! Opatrujte se.