PF2020 - Štastné a veselé Vánoce

PF2020_hlavička_email-min

Vážení obchodní přátelé, milí zákazníci,
dovolte, abychom Vám všem poděkovali za veškerou přízeň a spolupráci v uplynulém roce.

Tento rok byl pro naší společnost v mnoha ohledech revoluční a zlomový, jak jste si mohli všimnout, pokud nás sledujete například i na sociálních sítích. Největší změnou byl přechod na novou platformu e-shopu, která zrychlila a zjednodušila nakupování, ale umožnila nám i realizovat všechny nové nápady. Díky tomu můžete dnes vybírat z mnoha platebních metod, používat odložené platby Twisto nebo platit s virtuální peněženkou PayPal. Stejně široká je nabídka dopravy a nesmíme opomenout ani osobní odběry na naší prodejně v Žebráku u Berouna.

V průběhu roku se nám podařilo vyhrát prestižní soutěž MastersGate v kategorii B2B. Úspěch jsme přetavili ve spolupráci s mnoha agenturami, které nám dále radí s uživatelskou přívětivostí nového e-shopu. Jednoduše řečeno – náš internetový obchod stále ladíme, ať můžete nakupovat z každého zařízení s maximálním komfortem a zároveň s online technickou podporou z naší strany. Využívat lze našeptávač u hledání produktu, skvěle funguje filtrace v jednotlivých podkategoriích, přesně vidíte, kde je zboží skladem a kdy ho můžeme doručit. U specifikace produktu se navíc zobrazují informační okénka ke všem málo známým pojmům. Pokud chcete znát všechny naše výhody, mrkněte na Výhody a garance.

Nyní nám ale dovolte odhlédnout od všech změn v našem systému, od nakupování a od práce. Přichází čas Vánoc, čas klidu, odpočinku a setkání. Kdy jindy vám vřele popřát a poděkovat za spolupráci a přízeň…

Ať spokojenost, zdraví a štěstí jsou po celý rok 2020 nablízku Vám všem.
Děkujeme!

Za tým Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

PF2020_email_zapati-min