Přenosný pístový kompresor - RL40-10-100CV
Kód: RL40-10-100CV
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyřazeno z prodeje
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Garantujeme
Garantujeme
prodlouženou záruku a servis
Slevový voucher
Slevový voucher
ke každému nákupu
Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů
zcela na naše náklady
Detailní popis produktu
Přenosné kompresory s vertikální nádobou RL40-10-100CV
  • Přenosné kompresory pro jednoduchý transport, s velkými kolečky
  • Vysoce kvalitní regulátor s filtrem
  • Řada RL - jednostupňové provedení
  • Průmyslové provedení pro nejnáročnější provozy s extrémně dlouhou životností
Doplňkové parametry
Kategorie: Kompresory pro všechny aplikace – hobby i průmyslové
Záruka: 2 roky
Provedení: Pístový kompresor průmyslový
Tlak: 10 bar
Výtlak: 410 l/min
Objem tlakové nádoby: 100 L
Provedení tlakové nádoby: Stojatá
Připojení: Rychlospojka DN7,2
Příkon motoru: 3,0 kW
Napětí sítě: 400/50 V/Hz
Otáčky: 1 400 ot/min
Počet válců: 2
Počet stupňů: 1 – jednostupňový kompresor
Mazání: Olejový
? Hlučnost: 76 dB(A)
Rozměry: 620 x 800 x 1 300 mm
Hmotnost: 88 kg
Záruka: 2 roky + 6 měsíců
Dárek: Náhradní olej
Příslušenství: Regulátor tlaku, Kolečka, Madlo, Rychlospojka
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Export z Itálie do celého světa
mark-world-wide
mark-technology-2
Spolupráce s největším výrobcem kompresorů
Právě díky spolupráci s Alas Copco Group se mohl výrobní program rozšířit o stovky a stovky nových produktů, přičemž došlo k rozsáhlé modernizaci dosavadních výrobků. Díky tomu tak nyní MARK nabízí více než 300 modelů pístových kompresorů, šroubové kompresory s motory od 2,2 do 160 kW, bezolejové kompresory Ecolife a WIS a k tomu tisíce další produktů pro úpravu vzduchu. To vše navíc s certifikáty kvality ISO 9001:2000 a ISO 14001. Na značku MARK se tak můžete zaručeně spolehnout a při správném používání Vám jejich výrobky budou sloužit dlouhou řádku let.