Tandemový kompresor - RK55-10-500T
Kód: RK55-10-500T
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyřazeno z prodeje
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Řešení šetřící místo pro případy s velkým výkyvem spotřeby stlačeného vzduchu. Pro standardní spotřebu dodává vzduch pouze jeden kompresor, při vyšší spotřebě oba. Řada RK - dvoustupňové bezolejové provedení 10 bar. Kompresor spojen přímo s motorem, vyšší efektivita stlačování, žádné klínové řemeny, perfektně souosé provedení.
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Garantujeme
Garantujeme
prodlouženou záruku a servis
Slevový voucher
Slevový voucher
ke každému nákupu
Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů
zcela na naše náklady
Detailní popis produktu
Tandemové provedení kompresoru MARK RK55-10-500T
  • Řešení šetřící místo pro případy s velkým výkyvem spotřeby stlačeného vzduchu
  • Pro standardní spotřebu dodává vzduch pouze jeden kompresor, při vyšší spotřebě oba
  • Řada RK - dvoustupňové bezolejové provedení 10 bar
Doplňkové parametry
Kategorie: Kompresory pro všechny aplikace – hobby i průmyslové
Záruka: 2 roky
Provedení: Pístový kompresor průmyslový
Tlak: 10 bar
Výtlak: 2 x 568 l/min
Objem tlakové nádoby: 500 L
Provedení tlakové nádoby: Ležatá
Připojení: Rychlospojka DN7,2
Příkon motoru: 4,0 kW
Napětí sítě: 400/50 V/Hz
Otáčky: 1 400 ot/min
Počet válců: 2
Počet stupňů: 2 – dvoustupňový kompresor
Mazání: Bezolejový
? Hlučnost: 76 dB(A)
Rozměry: 2 020 x 625 x 1 220 mm
Hmotnost: 304 kg
Záruka: 2 roky + 6 měsíců
Dárek: Ofukovací pistole
Příslušenství: Silentbloky, Regulátor tlaku, Rychlospojka, Elektronický odvaděč kondenzátu
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Export z Itálie do celého světa
mark-world-wide
mark-technology-2
Spolupráce s největším výrobcem kompresorů
Právě díky spolupráci s Alas Copco Group se mohl výrobní program rozšířit o stovky a stovky nových produktů, přičemž došlo k rozsáhlé modernizaci dosavadních výrobků. Díky tomu tak nyní MARK nabízí více než 300 modelů pístových kompresorů, šroubové kompresory s motory od 2,2 do 160 kW, bezolejové kompresory Ecolife a WIS a k tomu tisíce další produktů pro úpravu vzduchu. To vše navíc s certifikáty kvality ISO 9001:2000 a ISO 14001. Na značku MARK se tak můžete zaručeně spolehnout a při správném používání Vám jejich výrobky budou sloužit dlouhou řádku let.