Stacjonarna sprężarka stojąca - RH55-10-270W
Kod: RH55-10-270WOpis szczegółowy produktu
Stacjonarne sprężarki przemysłowe MARK o konstrukcji pionowej - RH55-10-270W
- Konstrukcja z pionowym zbiornikiem ciśnieniowym pozwala zaoszczędzić miejsce, a niektóre wyposażone są w osuszacz kondensacyjny
- Dostarczanie suchego, wolnego od kondensatu powietrza w jednym urządzeniu
- Seria RL - konstrukcja jednostopniowa o ciśnieniu 10 barów, smarowana olejem
- Seria RH - dwustopniowa konstrukcja z ciśnieniem 10 i 15 barów, smarowana olejem
- Seria RK - dwustopniowa konstrukcja bezolejowa
- Przemysłowa konstrukcja dla najbardziej wymagających operacji z wyjątkowo długą żywotnością
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sprężarki do wszystkich zastosowań - hobbystycznych i przemysłowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wersja: | Przemysłowa sprężarka tłokowa |
| Ciśnienie: | 10 barów |
| Przemieszczenie: | 600 l/min |
| Objętość zbiornika ciśnieniowego: | 270 litrów |
| Projekt zbiornika ciśnieniowego: | Na stojąco |
| Podłączenie strony: | Szybkozłącze DN7,2 |
| Moc silnika: | 4,0 kW |
| Napięcie sieciowe: | 400/50 V/Hz |
| Prędkości: | 1400 obr./min |
| Liczba cylindrów: | 2 |
| Liczba stopni: | 2 – sprężarka dwustopniowa |
| Smarowanie: | Olejowy |
| Hałas: | 76 dB(A) |
| Wymiary: | 650 x 790 x 1 890 mm |
| Masa: | 193 kg |
| Gwarancja: | 2 lata + 6 miesięcy |
| Prezent: | Olej do wymiany |
| Akcesoria: | Ciche bloki, regulator ciśnienia, Szybkozłącze, Elektroniczny spust kondensatu |
| Wersja: | Przemysłowa sprężarka tłokowa |
| Ciśnienie: | 10 barów |
| Przemieszczenie: | 600 l/min |
| Objętość zbiornika ciśnieniowego: | 270 litrów |
| Projekt zbiornika ciśnieniowego: | Na stojąco |
| Podłączenie strony: | Szybkozłącze DN7,2 |
| Moc silnika: | 4,0 kW |
| Napięcie sieciowe: | 400/50 V/Hz |
| Prędkości: | 1400 obr./min |
| Liczba cylindrów: | 2 |
| Liczba stopni: | 2 etap |
| Smarowanie: | Oleisty |
| Hałas: | 76 dB(A) |
| Wymiary: | 650 x 790 x 1 890 mm |
| Masa: | 193 kg |
| Gwarancja: | 2 lata + 6 miesięcy |
| Prezent: | Olej do wymiany |
| Akcesoria: | Elektroniczny spust kondensatu |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Eksport z Włoch na cały światWśród wiodących producentów sprężarek i różnych produktów do uzdatniania sprężonego powietrza znajduje się firma o włoskich korzeniach MARK. Znana na całym świecie firma, która swoim szerokim portfolio produktów przewyższa nawet starszych konkurentów. Obecnie MARK ma jeden z największych programów dystrybucji na świecie, a dzięki wyrafinowanej sieci firm siostrzanych i ponad 40 partnerów, ludzie mogą spotkać się z produktami wytwarzanymi w północnych Włoszech dosłownie na całym świecie. Ponadto od 1998 roku firma jest członkiem Grupy Atlas Copco, największego producenta sprężarek w historii. |
![]() |
![]() |
Współpraca z największym producentem sprężarekTo właśnie dzięki współpracy z Grupą Alas Copco udało się rozszerzyć gamę produktów o setki nowych produktów, a istniejące produkty zostały gruntownie zmodernizowane. W rezultacie MARK oferuje obecnie ponad 300 modeli sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych z silnikami o mocy od 2,2 do 160 kW, sprężarek bezolejowych Ecolife i WIS oraz tysiące innych produktów do uzdatniania powietrza. Wszystko to z certyfikatami jakości ISO 9001:2000 i ISO 14001. Na marce MARK można polegać, a przy odpowiednim użytkowaniu ich produkty będą służyć przez wiele lat. |
Zakres MARK można znaleźć poniżej.

