Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

867 položek

Odsávací a přepravní hadice, vyztužené hadice

Jednotlivé sekce produktů

Hadice pro podtlak

Vacuum Profi Metal
Sací podtlaková hadice pro transport vzduchu a vody
Sací hadice určené pro saní a transport vzduchu a vody v průmyslu. Vyrobeno z transparentní měkčené PVC s ocelovou výztuhou.

Sací hadice pro vodu AQUA

bazénové spirálové prov
Sací bazénová hadice ve spirálovém provedení AQUA
Sací hadice pro vodu Aqua je hadice určená pro sání vody například k zahradním bazénům od renomovaného italského výrobce hadic k bazénům a zahradnímu použití ve vysoké kvalitě.

Požární savice

Fire Profi PVC Red
Profesionální požární savice
Požární savice určené k saní a výtlaku vody. Použití v požárním sportu, kanalizačních službách ve fekálních a cisternových vozech. Vyrobeno z měkčeného PVC s příměsí NBR se spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC
Hadice určené pro fekální práce
Fekální hadice Profi z měkčeného modrého PVC s bílé spirálové výztuhy z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Fekální hadice Elastic

Fecal Profi PVC Elastic
Vysoce kvalitní a pružné fekální hadice z PVC
Elastické fekální hadice Profi z superelastického měkčeného modrého PVC s červenou spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Hadice pro potraviny

Drink Profi PVC SP
Hadice určená pro práci s potravinami
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro víno

Wine Profi PVC SP
Hadice určená pro transport vína a vinných produktů
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin, alkoholických i nealkoholických nápojů, octa či kečupu. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro granuláty

Grano Profi PVC SP
Hadice pro přepravu granulátů, prášků a kapalin ve výbušném prostředí
Transportní hadice pro granuláty, prášky, kapaliny a chemikálie ve výbušném prostředí. Hadice je vybavena měděným drátem pro odvod elektrostatického náboje a eliminaci nebezpečí exploze.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Eva
Hadice bez vnitřní spirály pro domácí i průmyslové vysavače
Bez-spirálové hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Odolává trvalé deformaci a vyznačuje se vysokou ohebností.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Lux
Hadice s vnitřní ocelovou spirálou pro domácí i průmyslové vysavače
Ocelovou spirálou vyztužené hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Vyrobeno z měkčeného PVC s textilní výztuhou.

Odsávací hadice

PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Odsávací hadice

PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0 jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Tkaninové hadice

PVCX-1NB
Polyesterové vzduchové hadice
Vzduchové hadice vyrobené z polyesterové tkaniny se vyznačují vysokou ohebností a stlačitelností, jednoduchou manipulací. Materiál stěny je impregnován PVC.

Ventilační hadice PVCL

Textilní ventilační hadice
Velmi flexibilní a stlačitelná ventilační hadice pro univerzální sání a výtlak. Použitelné k vedení tepla pro vytápění budov, stanů, pro sušení zrn a granulátů

Odsávací hadice PUR1

Ventilační hadice PUR1
Hadice určená k sání a ventilaci vzduchu, neagresivních par a mírně abrazivních materiálů. Je vyrobena z oděruvzdorného polyuretanu se vzpěrnou spirálou z ocelového drátu.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE0.4
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE0.4
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Využívá se např. u CNC strojů.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Širší stěna, odolná proti abrazi. Velmi flexibilní a stlačitelná po ose.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR L
Sací hadice FoxiPro PUR L
Odsávací hadice FoxiPro PUR L je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 0,75 mm, Určenou pro sání a pneudopravu jemně abrazivních látek, vzduchu, olejových par případně kapalin.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR H
Sací hadice FoxiPro PUR H
Odsávací hadice FoxiPro PUR H je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 1,45mm, Určena pro přepravu granulátů v platstikářské výrobě a dále jako hadice adolávající abrazi pro kovovýrobu, dřevovýrobu a průmysl.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR XL
Sací hadice FoxiPro PUR XL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 2,5mm, Určena pro přepravu abrazivních a ostrých látek jako písku, štěrku, asfaltu, cementu, zrní či skla.

Odsávací hadice Foxipro

PUR XXL
Sací hadice FoxiPro PUR XXL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XXL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 3,5mm, Extrémně robustní hadice určena pro přepravu a sání ostrých předmětů.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-L
Sací hadice GSS-L
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-L určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích. Odolná stěna o síle 0,75 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-H
Sací hadice GSS-H
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-H určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích se zvýšenými nároky na životnost. Odolná stěna o síle 1,45 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiBase

Santoprene SL
Sací hadice Santoprene SL
Extrémně flexibilní sací hadice FoxiBase Santoprene SL určená pro odsávání vodní páry z žehlíren a sušáren. Odolná stěna o síle 0,55 mm vyrobená z santoprenu odolává chemikáliím a hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

Car-Memory
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Flexibilní hadice FoxiSpecial Car-Memory určená pro v automobilovém průmyslu, především pak pro odsávání výfukových plynů. Vyrobena teplotně odolného plastu, který snese teplotu až 200°C.

Odsávací hadice FoxiVulca

Neo2
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Teplotně odolná hadice FoxiVulca Neo2 určená pro použití v prostředí s vysokou teplotou. Vyrobena z černého neoprenu potaženým skelným vláknem s vulkanizovanými tkaninovými proužky s dvěma vrstvami.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil1
Sací hadice FoxiVulca Sil1
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z jednovrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil2
Sací hadice FoxiVulca Sil2
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z dvouvrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

PVC-Weld
Sací hadice FoxiMulti PVC-Weld
Tkaninová hadice FoxiMulti PVC-Weld odolávající jiskrám perfektní pro použití k odsávání par při pájení a svařování. Vyrobeno v PVC potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

Neopren
Sací hadice FoxiMulti Neopren
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Neopren určenou pro styk s chemikáliemi, UV-zářením či olejům. Vyrobena z neoprenu potaženého polyesterovým vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

Silicon
Sací hadice FoxiMulti Silicon
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Silicon určená pro styk vysokými teplotami. Vyrobena ze silikonu potaženého skleněným vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

T450
Sací hadice FoxiMulti T450
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená dopravu horkého vzduchu, odolává teplotám až 450°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s vetkaným nerezovým drátem.

Odsávací hadice FoxiMulti

T650
Sací hadice FoxiMulti T650
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 650°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T900
Sací hadice FoxiMulti T900
Speciální hadice FoxiMulti T900 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 900°C. Vyrobená ze dvouvrtstvé speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T1100
Sací hadice FoxiMulti T1100
Speciální hadice FoxiMulti T1100 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 1100°C. Vyrobená ze speciální dvouvrstvé teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací potrubí SAL1

70µm
Sací potrubí SAL1
Sací potrubí SAL1 dodávané v tloušťce folie 70µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SNE1

nerezové provedení
Sací potrubí SNE1
Flexibilní potrubí SNE1 s hladkým vnitřním povrchem a tvarovou pamětí k použití pro rozvod horkých zplodin, typicky jako komínovou vložku nebo kouřovod ke krbu. Vyrobeno z nerezové oceli AISI 316 TI.

Odsávací potrubí METZ

pozinková ocel
Sací potrubí METZ
Sací potrubí METZ s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti korozi, otěru a chemikáliím. Vyrobeno z pozinkované oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Odsávací potrubí METN

nerezová ocel
Sací potrubí METN
Sací potrubí METN s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti chemikáliím, korozi a otěru. Vyrobeno z nerezové oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Filtrování podle parametrů

Tloušťka stěny:

Pracovní tlak:

Podtlak:

Teplota:

Médium:

Zobrazit:

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm skla
dem

0,98 € 25 Kč bez DPH
1,18 € 30 Kč s DPH
0 € 30 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 29

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm skla
dem

1,58 € 40 Kč bez DPH
1,91 € 49 Kč s DPH
0 € 49 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 8

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm skla
dem

3,56 € 91 Kč bez DPH
4,31 € 110 Kč s DPH
0 € 110 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm skla
dem

1,58 € 40 Kč bez DPH
1,92 € 49 Kč s DPH
0 € 49 Kč s DPH /  m

1,98 € 50 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 620

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm skla
dem

1,97 € 50 Kč bez DPH
2,38 € 61 Kč s DPH
0 € 61 Kč s DPH /  m

2,45 € 63 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 193

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm skla
dem

2,96 € 76 Kč bez DPH
3,59 € 91 Kč s DPH
0 € 91 Kč s DPH /  m

3,70 € 94 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 52

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm skla
dem

4,46 € 114 Kč bez DPH
5,40 € 138 Kč s DPH
0 € 138 Kč s DPH /  m

5,56 € 142 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 60

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm skla
dem

5,69 € 145 Kč bez DPH
6,89 € 176 Kč s DPH
0 € 176 Kč s DPH /  m

7,10 € 181 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 59

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm skla
dem

7,01 € 179 Kč bez DPH
8,49 € 216 Kč s DPH
0 € 216 Kč s DPH /  m

8,75 € 223 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 53

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm skla
dem

7,63 € 195 Kč bez DPH
9,23 € 235 Kč s DPH
0 € 235 Kč s DPH /  m

9,52 € 243 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 41

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm skla
dem

3,43 € 87 Kč bez DPH
4,14 € 106 Kč s DPH
0 € 4 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 37

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm skla
dem

13,70 € 349 Kč bez DPH
16,57 € 423 Kč s DPH
0 € 14 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 22

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm skla
dem

17,10 € 436 Kč bez DPH
20,69 € 528 Kč s DPH
0 € 18 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm skla
dem

25,55 € 652 Kč bez DPH
30,92 € 788 Kč s DPH
0 € 26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm skla
dem

0,84 € 22 Kč bez DPH
1,02 € 26 Kč s DPH
0 € 26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PUR1 32 mm

Odsávací hadice PUR1 32 mm skla
dem

5,10 € 130 Kč bez DPH
6,17 € 157 Kč s DPH
0 € 157 Kč s DPH /  m

6,71 € 171 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 154

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm skla
dem

22,33 € 570 Kč bez DPH
27,02 € 689 Kč s DPH
0 € 689 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Odsávací hadice PVC1NB 30 mm

Odsávací hadice PVC1NB 30 mm skla
dem

1,06 € 27 Kč bez DPH
1,29 € 33 Kč s DPH
0 € 33 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 20

Odsávací hadice PVC1NB 32 mm

Odsávací hadice PVC1NB 32 mm skla
dem

1,12 € 28 Kč bez DPH
1,35 € 34 Kč s DPH
0 € 34 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm skla
dem

1,25 € 32 Kč bez DPH
1,51 € 39 Kč s DPH
0 € 39 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 16

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm skla
dem

1,41 € 36 Kč bez DPH
1,71 € 44 Kč s DPH
0 € 44 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 11

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm skla
dem

1,52 € 39 Kč bez DPH
1,84 € 47 Kč s DPH
0 € 47 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 147

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm skla
dem

1,91 € 49 Kč bez DPH
2,31 € 59 Kč s DPH
0 € 59 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm skla
dem

2,34 € 60 Kč bez DPH
2,83 € 72 Kč s DPH
0 € 72 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 84

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm skla
dem

2,83 € 72 Kč bez DPH
3,42 € 87 Kč s DPH
0 € 87 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 10

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm skla
dem

3,15 € 80 Kč bez DPH
3,82 € 97 Kč s DPH
0 € 97 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 20

Odsávací hadice PVC1NB 80 mm

Odsávací hadice PVC1NB 80 mm skla
dem

4,08 € 104 Kč bez DPH
4,93 € 126 Kč s DPH
0 € 126 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm skla
dem

5,27 € 134 Kč bez DPH
6,38 € 163 Kč s DPH
0 € 163 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice PVC1NB 110 mm

Odsávací hadice PVC1NB 110 mm skla
dem

5,98 € 153 Kč bez DPH
7,24 € 185 Kč s DPH
0 € 185 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 10

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm skla
dem

6,90 € 176 Kč bez DPH
8,35 € 213 Kč s DPH
0 € 213 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm skla
dem

8,70 € 222 Kč bez DPH
10,52 € 268 Kč s DPH
0 € 268 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 26

Odsávací hadice PUR1 40 mm

Odsávací hadice PUR1 40 mm skla
dem

5,67 € 145 Kč bez DPH
6,86 € 175 Kč s DPH
0 € 175 Kč s DPH /  m

7,45 € 190 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 317

Odsávací hadice PUR1 51 mm

Odsávací hadice PUR1 51 mm skla
dem

5,89 € 150 Kč bez DPH
7,13 € 182 Kč s DPH
0 € 182 Kč s DPH /  m

7,75 € 198 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 225

Odsávací hadice PUR1 60 mm

Odsávací hadice PUR1 60 mm skla
dem

6,94 € 177 Kč bez DPH
8,40 € 214 Kč s DPH
0 € 214 Kč s DPH /  m

9,13 € 233 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 102

Odsávací hadice PUR1 80 mm

Odsávací hadice PUR1 80 mm skla
dem

8,30 € 212 Kč bez DPH
10,05 € 256 Kč s DPH
0 € 256 Kč s DPH /  m

10,92 € 278 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 251

Odsávací hadice PUR1 102 mm

Odsávací hadice PUR1 102 mm skla
dem

10,09 € 257 Kč bez DPH
12,21 € 311 Kč s DPH
0 € 311 Kč s DPH /  m

13,27 € 338 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 115

Odsávací hadice PUR1 120 mm

Odsávací hadice PUR1 120 mm skla
dem

13,89 € 354 Kč bez DPH
16,80 € 428 Kč s DPH
0 € 428 Kč s DPH /  m

18,26 € 466 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 50

Odsávací hadice PUR1 127 mm

Odsávací hadice PUR1 127 mm skla
dem

14,25 € 363 Kč bez DPH
17,25 € 440 Kč s DPH
0 € 440 Kč s DPH /  m

18,75 € 478 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 224

Odsávací hadice PUR1 152 mm

Odsávací hadice PUR1 152 mm skla
dem

17,51 € 447 Kč bez DPH
21,19 € 540 Kč s DPH
0 € 540 Kč s DPH /  m

23,03 € 587 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 127

Odsávací hadice PUR1 160 mm

Odsávací hadice PUR1 160 mm skla
dem

18,79 € 479 Kč bez DPH
22,73 € 580 Kč s DPH
0 € 580 Kč s DPH /  m

24,71 € 630 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 223

Odsávací hadice PUR1 203 mm

Odsávací hadice PUR1 203 mm skla
dem

24,88 € 634 Kč bez DPH
30,11 € 768 Kč s DPH
0 € 768 Kč s DPH /  m

32,73 € 835 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 90

Odsávací hadice PUR1 254 mm

Odsávací hadice PUR1 254 mm skla
dem

32,17 € 820 Kč bez DPH
38,92 € 992 Kč s DPH
0 € 992 Kč s DPH /  m

42,30 € 1 079 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 173

Odsávací hadice PUR1 305 mm

Odsávací hadice PUR1 305 mm skla
dem

41,01 € 1 046 Kč bez DPH
49,62 € 1 265 Kč s DPH
0 € 1 265 Kč s DPH /  m

53,93 € 1 375 Kč s DPH sleva 8 %

Dostupnost: Skladem 66

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm skla
dem

7,38 € 188 Kč bez DPH
8,92 € 228 Kč s DPH
0 € 228 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm skla
dem

7,89 € 201 Kč bez DPH
9,55 € 243 Kč s DPH
0 € 243 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 16

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm skla
dem

8,78 € 224 Kč bez DPH
10,62 € 271 Kč s DPH
0 € 271 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm skla
dem

9,46 € 241 Kč bez DPH
11,44 € 292 Kč s DPH
0 € 292 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 25

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm skla
dem

10,21 € 260 Kč bez DPH
12,36 € 315 Kč s DPH
0 € 315 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 19

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 120 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 120 mm skla
dem

11,76 € 300 Kč bez DPH
14,23 € 363 Kč s DPH
0 € 363 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 125 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 125 mm skla
dem

11,95 € 305 Kč bez DPH
14,46 € 369 Kč s DPH
0 € 369 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Přihlášení

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Zjistěte více »