Budeme tu pro Vás opět v pondělí, zavolejte: +420 311 532 091 Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

867 položek

Odsávací a přepravní hadice, vyztužené hadice

Jednotlivé sekce produktů

Hadice pro podtlak

Vacuum Profi Metal
Sací podtlaková hadice pro transport vzduchu a vody
Sací hadice určené pro saní a transport vzduchu a vody v průmyslu. Vyrobeno z transparentní měkčené PVC s ocelovou výztuhou.

Sací hadice pro vodu AQUA

bazénové spirálové prov
Sací bazénová hadice ve spirálovém provedení AQUA
Sací hadice pro vodu Aqua je hadice určená pro sání vody například k zahradním bazénům od renomovaného italského výrobce hadic k bazénům a zahradnímu použití ve vysoké kvalitě.

Požární savice

Fire Profi PVC Red
Profesionální požární savice
Požární savice určené k saní a výtlaku vody. Použití v požárním sportu, kanalizačních službách ve fekálních a cisternových vozech. Vyrobeno z měkčeného PVC s příměsí NBR se spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC
Hadice určené pro fekální práce
Fekální hadice Profi z měkčeného modrého PVC s bílé spirálové výztuhy z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC Elastic
Vysoce kvalitní a pružné fekální hadice z PVC
Elastické fekální hadice Profi z superelastického měkčeného modrého PVC s červenou spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Hadice pro potraviny

Drink Profi PVC SP
Hadice určená pro práci s potravinami
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro víno

Wine Profi PVC SP
Hadice určená pro transport vína a vinných produktů
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin, alkoholických i nealkoholických nápojů, octa či kečupu. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro granuláty

Grano Profi PVC SP
Hadice pro přepravu granulátů, prášků a kapalin ve výbušném prostředí
Transportní hadice pro granuláty, prášky, kapaliny a chemikálie ve výbušném prostředí. Hadice je vybavena měděným drátem pro odvod elektrostatického náboje a eliminaci nebezpečí exploze.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Eva
Hadice bez vnitřní spirály pro domácí i průmyslové vysavače
Bezspirálové hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Odolává trvalé deformaci a vyznačuje se vysokou ohebností.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Lux
Hadice s vnitřní ocelovou spirálou pro domácí i průmyslové vysavače
Ocelovou spirálou vyztužené hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Vyrobeno z měkčeného PVC s textilní výztuhou.

Odsávací hadice

PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Odsávací hadice

PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0 jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Tkaninové hadice

PVCX-1NB
Polyesterové vzduchové hadice
Vzduchové hadice vyrobené z polyesterové tkaniny se vyznačují vysokou ohebností a stlačitelností, jednoduchou manipulací. Materiál stěny je impregnován PVC.

Ventilační hadice PVCL

Textilní ventilační hadice
Velmi flexibilní a stlačitelná ventilační hadice pro univerzální sání a výtlak. Použitelné k vedení tepla pro vytápění budov, stanů, pro sušení zrn a granulátů

Odsávací hadice PUR1

Ventilační hadice PUR1
Hadice určená k sání a ventilaci vzduchu, neagresivních par a mírně abrazivních materiálů. Je vyrobena z oděruvzdorného polyuretanu se vzpěrnou spirálou z ocelového drátu.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE0.4
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE0.4
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Využívá se např. u CNC strojů.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Širší stěna, odolná proti abrazi. Velmi flexibilní a stlačitelná po ose.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR L
Sací hadice FoxiPro PUR L
Odsávací hadice FoxiPro PUR L je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 0,75mm, Určenou pro sání a pneudopravu jemně abrazivních látek, vzduchu, olejových par případně kapalin.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR H
Sací hadice FoxiPro PUR H
Odsávací hadice FoxiPro PUR H je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 1,45mm, Určena pro přepravu granulátů v platstikářské výrobě a dále jako hadice adolávající abrazi pro kovovýrobu, dřevovýrobu a průmysl.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR XL
Sací hadice FoxiPro PUR XL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 2,5mm, Určena pro přepravu abrazivních a ostrých látek jako písku, štěrku, asfaltu, cementu, zrní či skla.

Odsávací hadice Foxipro

PUR XXL
Sací hadice FoxiPro PUR XXL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XXL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 3,5mm, Extrémně robustní hadice určena pro přepravu a sání ostrých předmětů.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-L
Sací hadice GSS-L
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-L určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích. Odolná stěna o síle 0,75 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-H
Sací hadice GSS-H
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-H určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích se zvýšenými nároky na životnost. Odolná stěna o síle 1,45 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiBase

Santoprene SL
Sací hadice Santoprene SL
Extrémně flexibilní sací hadice FoxiBase Santoprene SL určená pro odsávání vodní páry z žehlíren a sušáren. Odolná stěna o síle 0,55 mm vyrobená z santoprenu odolává chemikáliím a hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

Car-Memory
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Flexibilní hadice FoxiSpecial Car-Memory určená pro v automobilovém průmyslu, především pak pro odsávání výfukových plynů. Vyrobena teplotně odolného plastu, který snese teplotu až 200°C.

Odsávací hadice FoxiVulca

Neo2
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Teplotně odolná hadice FoxiVulca Neo2 určená pro použití v prostředí s vysokou teplotou. Vyrobena z černého neoprenu potaženým skelným vláknem s vulkanizovanými tkaninovými proužky s dvěma vrstvami.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil1
Sací hadice FoxiVulca Sil1
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z jednovrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil2
Sací hadice FoxiVulca Sil2
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z dvouvrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

PVC-Weld
Sací hadice FoxiMulti PVC-Weld
Tkaninová hadice FoxiMulti PVC-Weld odolávající jiskrám perfektní pro použití k odsávání par při pájení a svařování. Vyrobeno v PVC potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

Neopren
Sací hadice FoxiMulti Neopren
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Neopren určenou pro styk s chemikáliemi, UV-zářením či olejům. Vyrobena z neoprenu potaženého polyesterovým vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

Silicon
Sací hadice FoxiMulti Silicon
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Silicon určená pro styk vysokými teplotami. Vyrobena ze silikonu potaženého skleněným vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

T450
Sací hadice FoxiMulti T450
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená dopravu horkého vzduchu, odolává teplotám až 450°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s vetkaným nerezovým drátem.

Odsávací hadice FoxiMulti

T650
Sací hadice FoxiMulti T650
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 650°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T900
Sací hadice FoxiMulti T900
Speciální hadice FoxiMulti T900 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 900°C. Vyrobená ze dvouvrtstvé speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T1100
Sací hadice FoxiMulti T1100
Speciální hadice FoxiMulti T1100 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 1100°C. Vyrobená ze speciální dvouvrstvé teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací potrubí SAL1

70µm
Sací potrubí SAL1
Sací potrubí SAL1 dodávané v tloušťce folie 70µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SAL2

140µm
Sací potrubí SAL2
Sací potrubí SAL2 dodávané v tloušťce folie 140µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SNE1

Sací potrubí SNE1
Flexibilní potrubí SNE1 s hladkým vnitřním povrchem a tvarovou pamětí k použití pro rozvod horkých zplodin, typicky jako komínovou vložku nebo kouřovod ke krbu. Vyrobeno z nerezové oceli AISI 316 TI.

Odsávací potrubí METZ

Sací potrubí METZ
Sací potrubí METZ s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti korozi, otěru a chemikáliím. Vyrobeno z pozinkované oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Odsávací potrubí METN

Sací potrubí METN
Sací potrubí METN s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti chemikáliím, korozi a otěru. Vyrobeno z nerezové oceli spojení zajišťuje zámkový systém.
Zobrazit:

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm skla
dem

0,98 € 25 Kč bez DPH
1,19 € 30 Kč s DPH
0 € 30 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 50

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm skla
dem

1,19 € 30 Kč bez DPH
1,44 € 37 Kč s DPH
0 € 37 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 45

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm skla
dem

1,59 € 40 Kč bez DPH
1,92 € 49 Kč s DPH
0 € 49 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 44

Sací hadice pro vodu AQUA - 38 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 38 mm skla
dem

2,15 € 55 Kč bez DPH
2,60 € 66 Kč s DPH
0 € 66 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 45

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm skla
dem

3,57 € 91 Kč bez DPH
4,32 € 110 Kč s DPH
0 € 110 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm skla
dem

1,59 € 40 Kč bez DPH
1,92 € 49 Kč s DPH
0 € 49 Kč s DPH /  m

1,98 € 50 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 793

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm skla
dem

1,97 € 50 Kč bez DPH
2,39 € 61 Kč s DPH
0 € 61 Kč s DPH /  m

2,46 € 63 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 208

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm skla
dem

2,98 € 76 Kč bez DPH
3,60 € 91 Kč s DPH
0 € 91 Kč s DPH /  m

3,71 € 94 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 45

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm skla
dem

4,48 € 114 Kč bez DPH
5,42 € 138 Kč s DPH
0 € 138 Kč s DPH /  m

5,58 € 142 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 56

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm skla
dem

5,71 € 145 Kč bez DPH
6,91 € 176 Kč s DPH
0 € 176 Kč s DPH /  m

7,13 € 181 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 55

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm skla
dem

7,66 € 195 Kč bez DPH
9,27 € 235 Kč s DPH
0 € 235 Kč s DPH /  m

9,55 € 243 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 60

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 51/61mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 51/61mm skla
dem

10,54 € 268 Kč bez DPH
12,76 € 324 Kč s DPH
0 € 324 Kč s DPH /  m

13,15 € 334 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 45

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm skla
dem

3,44 € 87 Kč bez DPH
4,16 € 106 Kč s DPH
0 € 4 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 37

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm skla
dem

13,75 € 349 Kč bez DPH
16,63 € 423 Kč s DPH
0 € 14 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 22

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm skla
dem

17,17 € 436 Kč bez DPH
20,77 € 528 Kč s DPH
0 € 18 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm skla
dem

25,65 € 652 Kč bez DPH
31,03 € 788 Kč s DPH
0 € 26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm skla
dem

0,85 € 22 Kč bez DPH
1,02 € 26 Kč s DPH
0 € 26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PUR1 32 mm

Odsávací hadice PUR1 32 mm skla
dem

5,29 € 134 Kč bez DPH
6,40 € 163 Kč s DPH
0 € 163 Kč s DPH /  m

6,73 € 171 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 155

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm skla
dem

22,42 € 570 Kč bez DPH
27,12 € 689 Kč s DPH
0 € 689 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Odsávací hadice PVC1NB 32 mm

Odsávací hadice PVC1NB 32 mm skla
dem

1,12 € 28 Kč bez DPH
1,35 € 34 Kč s DPH
0 € 34 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm skla
dem

1,25 € 32 Kč bez DPH
1,52 € 39 Kč s DPH
0 € 39 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 23

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm skla
dem

1,42 € 36 Kč bez DPH
1,72 € 44 Kč s DPH
0 € 44 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 12

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm skla
dem

1,53 € 39 Kč bez DPH
1,85 € 47 Kč s DPH
0 € 47 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 117

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm skla
dem

1,91 € 49 Kč bez DPH
2,31 € 59 Kč s DPH
0 € 59 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm skla
dem

2,35 € 60 Kč bez DPH
2,84 € 72 Kč s DPH
0 € 72 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 90

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm skla
dem

2,73 € 69 Kč bez DPH
3,31 € 84 Kč s DPH
0 € 84 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 4

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm skla
dem

2,84 € 72 Kč bez DPH
3,43 € 87 Kč s DPH
0 € 87 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm skla
dem

3,17 € 80 Kč bez DPH
3,83 € 97 Kč s DPH
0 € 97 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 25

Odsávací hadice PVC1NB 76 mm

Odsávací hadice PVC1NB 76 mm skla
dem

3,49 € 89 Kč bez DPH
4,23 € 107 Kč s DPH
0 € 107 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 38

Odsávací hadice PVC1NB 80 mm

Odsávací hadice PVC1NB 80 mm skla
dem

4,09 € 104 Kč bez DPH
4,95 € 126 Kč s DPH
0 € 126 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm skla
dem

5,29 € 134 Kč bez DPH
6,40 € 163 Kč s DPH
0 € 163 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 7

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm skla
dem

6,93 € 176 Kč bez DPH
8,39 € 213 Kč s DPH
0 € 213 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm skla
dem

8,73 € 222 Kč bez DPH
10,56 € 268 Kč s DPH
0 € 268 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 2

Odsávací hadice PUR1 40 mm

Odsávací hadice PUR1 40 mm skla
dem

5,87 € 149 Kč bez DPH
7,11 € 181 Kč s DPH
0 € 181 Kč s DPH /  m

7,48 € 190 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 339

Odsávací hadice PUR1 51 mm

Odsávací hadice PUR1 51 mm skla
dem

6,11 € 155 Kč bez DPH
7,39 € 188 Kč s DPH
0 € 188 Kč s DPH /  m

7,78 € 198 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 225

Odsávací hadice PUR1 60 mm

Odsávací hadice PUR1 60 mm skla
dem

7,20 € 183 Kč bez DPH
8,71 € 221 Kč s DPH
0 € 221 Kč s DPH /  m

9,17 € 233 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 129

Odsávací hadice PUR1 80 mm

Odsávací hadice PUR1 80 mm skla
dem

8,61 € 219 Kč bez DPH
10,41 € 265 Kč s DPH
0 € 265 Kč s DPH /  m

10,96 € 278 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 266

Odsávací hadice PUR1 102 mm

Odsávací hadice PUR1 102 mm skla
dem

10,46 € 266 Kč bez DPH
12,65 € 321 Kč s DPH
0 € 321 Kč s DPH /  m

13,32 € 338 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 184

Odsávací hadice PUR1 120 mm

Odsávací hadice PUR1 120 mm skla
dem

14,39 € 366 Kč bez DPH
17,42 € 442 Kč s DPH
0 € 442 Kč s DPH /  m

18,33 € 466 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 81

Odsávací hadice PUR1 127 mm

Odsávací hadice PUR1 127 mm skla
dem

14,77 € 375 Kč bez DPH
17,88 € 454 Kč s DPH
0 € 454 Kč s DPH /  m

18,82 € 478 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 239

Odsávací hadice PUR1 152 mm

Odsávací hadice PUR1 152 mm skla
dem

18,15 € 461 Kč bez DPH
21,96 € 558 Kč s DPH
0 € 558 Kč s DPH /  m

23,12 € 587 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 127

Odsávací hadice PUR1 160 mm

Odsávací hadice PUR1 160 mm skla
dem

19,47 € 495 Kč bez DPH
23,56 € 599 Kč s DPH
0 € 599 Kč s DPH /  m

24,80 € 630 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 238

Odsávací hadice PUR1 203 mm

Odsávací hadice PUR1 203 mm skla
dem

25,79 € 655 Kč bez DPH
31,21 € 793 Kč s DPH
0 € 793 Kč s DPH /  m

32,85 € 835 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 90

Odsávací hadice PUR1 254 mm

Odsávací hadice PUR1 254 mm skla
dem

33,34 € 847 Kč bez DPH
40,34 € 1 025 Kč s DPH
0 € 1 025 Kč s DPH /  m

42,46 € 1 079 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 173

Odsávací hadice PUR1 305 mm

Odsávací hadice PUR1 305 mm skla
dem

42,50 € 1 080 Kč bez DPH
51,43 € 1 307 Kč s DPH
0 € 1 307 Kč s DPH /  m

54,14 € 1 375 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 66

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm skla
dem

7,40 € 188 Kč bez DPH
8,96 € 228 Kč s DPH
0 € 228 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm skla
dem

7,92 € 201 Kč bez DPH
9,58 € 243 Kč s DPH
0 € 243 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 21

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 65 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 65 mm skla
dem

8,11 € 206 Kč bez DPH
9,81 € 249 Kč s DPH
0 € 249 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 10

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm skla
dem

8,81 € 224 Kč bez DPH
10,66 € 271 Kč s DPH
0 € 271 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm skla
dem

9,49 € 241 Kč bez DPH
11,49 € 292 Kč s DPH
0 € 292 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 25

Přihlášení

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Zjistěte více »