Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Odsávací a přepravní hadice, vyztužené hadice

Jednotlivé sekce produktů

Hadice pro podtlak

Vacuum Profi Metal
Sací podtlaková hadice pro transport vzduchu a vody
Sací hadice určené pro saní a transport vzduchu a vody v průmyslu. Vyrobeno z transparentní měkčené PVC s ocelovou výztuhou.

Sací hadice pro vodu AQUA

bazénové spirálové prov
Sací bazénová hadice ve spirálovém provedení AQUA
Sací hadice pro vodu Aqua je hadice určená pro sání vody například k zahradním bazénům od renomovaného italského výrobce hadic k bazénům a zahradnímu použití ve vysoké kvalitě.

Požární savice

Fire Profi PVC Red
Profesionální požární savice
Požární savice určené k saní a výtlaku vody. Použití v požárním sportu, kanalizačních službách ve fekálních a cisternových vozech. Vyrobeno z měkčeného PVC s příměsí NBR se spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC
Hadice určené pro fekální práce
Fekální hadice Profi z měkčeného modrého PVC s bílé spirálové výztuhy z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Fekální hadice Elastic

Fecal Profi PVC Elastic
Vysoce kvalitní a pružné fekální hadice z PVC
Elastické fekální hadice Profi z superelastického měkčeného modrého PVC s červenou spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Hadice pro potraviny

Drink Profi PVC SP
Hadice určená pro práci s potravinami
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro víno

Wine Profi PVC SP
Hadice určená pro transport vína a vinných produktů
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin, alkoholických i nealkoholických nápojů, octa či kečupu. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro granuláty

Grano Profi PVC SP
Hadice pro přepravu granulátů, prášků a kapalin ve výbušném prostředí
Transportní hadice pro granuláty, prášky, kapaliny a chemikálie ve výbušném prostředí. Hadice je vybavena měděným drátem pro odvod elektrostatického náboje a eliminaci nebezpečí exploze.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Eva
Hadice bez vnitřní spirály pro domácí i průmyslové vysavače
Bez-spirálové hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Odolává trvalé deformaci a vyznačuje se vysokou ohebností.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Lux
Hadice s vnitřní ocelovou spirálou pro domácí i průmyslové vysavače
Ocelovou spirálou vyztužené hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Vyrobeno z měkčeného PVC s textilní výztuhou.

Odsávací hadice

PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Odsávací hadice

PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0 jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Tkaninové hadice

PVCX-1NB
Polyesterové vzduchové hadice
Vzduchové hadice vyrobené z polyesterové tkaniny se vyznačují vysokou ohebností a stlačitelností, jednoduchou manipulací. Materiál stěny je impregnován PVC.

Ventilační hadice PVCL

Textilní ventilační hadice
Velmi flexibilní a stlačitelná ventilační hadice pro univerzální sání a výtlak. Použitelné k vedení tepla pro vytápění budov, stanů, pro sušení zrn a granulátů

Odsávací hadice PUR1

Ventilační hadice PUR1
Hadice určená k sání a ventilaci vzduchu, neagresivních par a mírně abrazivních materiálů. Je vyrobena z oděruvzdorného polyuretanu se vzpěrnou spirálou z ocelového drátu.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE0.4
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE0.4
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Využívá se např. u CNC strojů.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Širší stěna, odolná proti abrazi. Velmi flexibilní a stlačitelná po ose.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR L
Sací hadice FoxiPro PUR L
Odsávací hadice FoxiPro PUR L je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 0,75 mm, Určenou pro sání a pneudopravu jemně abrazivních látek, vzduchu, olejových par případně kapalin.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR H
Sací hadice FoxiPro PUR H
Odsávací hadice FoxiPro PUR H je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 1,45mm, Určena pro přepravu granulátů v platstikářské výrobě a dále jako hadice adolávající abrazi pro kovovýrobu, dřevovýrobu a průmysl.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR XL
Sací hadice FoxiPro PUR XL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 2,5mm, Určena pro přepravu abrazivních a ostrých látek jako písku, štěrku, asfaltu, cementu, zrní či skla.

Odsávací hadice Foxipro

PUR XXL
Sací hadice FoxiPro PUR XXL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XXL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 3,5mm, Extrémně robustní hadice určena pro přepravu a sání ostrých předmětů.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-L
Sací hadice GSS-L
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-L určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích. Odolná stěna o síle 0,75 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-H
Sací hadice GSS-H
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-H určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích se zvýšenými nároky na životnost. Odolná stěna o síle 1,45 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiBase

Santoprene SL
Sací hadice Santoprene SL
Extrémně flexibilní sací hadice FoxiBase Santoprene SL určená pro odsávání vodní páry z žehlíren a sušáren. Odolná stěna o síle 0,55 mm vyrobená z santoprenu odolává chemikáliím a hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

Car-Memory
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Flexibilní hadice FoxiSpecial Car-Memory určená pro v automobilovém průmyslu, především pak pro odsávání výfukových plynů. Vyrobena teplotně odolného plastu, který snese teplotu až 200°C.

Odsávací hadice FoxiVulca

Neo2
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Teplotně odolná hadice FoxiVulca Neo2 určená pro použití v prostředí s vysokou teplotou. Vyrobena z černého neoprenu potaženým skelným vláknem s vulkanizovanými tkaninovými proužky s dvěma vrstvami.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil1
Sací hadice FoxiVulca Sil1
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z jednovrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil2
Sací hadice FoxiVulca Sil2
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z dvouvrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

PVC-Weld
Sací hadice FoxiMulti PVC-Weld
Tkaninová hadice FoxiMulti PVC-Weld odolávající jiskrám perfektní pro použití k odsávání par při pájení a svařování. Vyrobeno v PVC potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

Neopren
Sací hadice FoxiMulti Neopren
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Neopren určenou pro styk s chemikáliemi, UV-zářením či olejům. Vyrobena z neoprenu potaženého polyesterovým vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

Silicon
Sací hadice FoxiMulti Silicon
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Silicon určená pro styk vysokými teplotami. Vyrobena ze silikonu potaženého skleněným vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

T450
Sací hadice FoxiMulti T450
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená dopravu horkého vzduchu, odolává teplotám až 450°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s vetkaným nerezovým drátem.

Odsávací hadice FoxiMulti

T650
Sací hadice FoxiMulti T650
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 650°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T900
Sací hadice FoxiMulti T900
Speciální hadice FoxiMulti T900 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 900°C. Vyrobená ze dvouvrtstvé speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T1100
Sací hadice FoxiMulti T1100
Speciální hadice FoxiMulti T1100 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 1100°C. Vyrobená ze speciální dvouvrstvé teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací potrubí SAL1

70µm
Sací potrubí SAL1
Sací potrubí SAL1 dodávané v tloušťce folie 70µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SNE1

nerezové provedení
Sací potrubí SNE1
Flexibilní potrubí SNE1 s hladkým vnitřním povrchem a tvarovou pamětí k použití pro rozvod horkých zplodin, typicky jako komínovou vložku nebo kouřovod ke krbu. Vyrobeno z nerezové oceli AISI 316 TI.

Odsávací potrubí METZ

pozinková ocel
Sací potrubí METZ
Sací potrubí METZ s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti korozi, otěru a chemikáliím. Vyrobeno z pozinkované oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Odsávací potrubí METN

nerezová ocel
Sací potrubí METN
Sací potrubí METN s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti chemikáliím, korozi a otěru. Vyrobeno z nerezové oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Odsávací a přepravní hadice, jak název udává, slouží k přepravě a odsávání různých médií. V nabídce máme širokou paletu různých takových hadic, které můžete využívat třeba k sání u zahradního bazénu, nebo naopak ve výrobě k ventilaci. Máme skladem i speciální hadice na odsávání škodlivých par, které vznikají například při svařování. Vybírejte dle provedení, nebo filtrujte produkty níže.

Filtrování podle parametrů

Tloušťka stěny:

Pracovní tlak:

Podtlak:

Teplota:

Médium:

Zobrazit:

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm skla
dem

1 € 25 Kč bez DPH
1,21 € 30 Kč s DPH
0 € 30 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 20

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm skla
dem

1,21 € 30 Kč bez DPH
1,46 € 37 Kč s DPH
0 € 37 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 16

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm skla
dem

1,65 € 41 Kč bez DPH
1,99 € 50 Kč s DPH
0 € 50 Kč s DPH /  m

2,10 € 52 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 135

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm skla
dem

2,06 € 51 Kč bez DPH
2,49 € 62 Kč s DPH
0 € 62 Kč s DPH /  m

2,62 € 66 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 74

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm skla
dem

3,09 € 77 Kč bez DPH
3,74 € 93 Kč s DPH
0 € 93 Kč s DPH /  m

3,94 € 98 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 86

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm skla
dem

4,65 € 116 Kč bez DPH
5,63 € 141 Kč s DPH
0 € 141 Kč s DPH /  m

5,92 € 148 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 59

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm skla
dem

5,94 € 149 Kč bez DPH
7,19 € 180 Kč s DPH
0 € 180 Kč s DPH /  m

7,57 € 189 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 31

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm skla
dem

7,33 € 183 Kč bez DPH
8,87 € 222 Kč s DPH
0 € 222 Kč s DPH /  m

9,33 € 233 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 33

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm skla
dem

7,95 € 199 Kč bez DPH
9,61 € 240 Kč s DPH
0 € 240 Kč s DPH /  m

10,12 € 253 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 57

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 51/61mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 51/61mm skla
dem

10,95 € 274 Kč bez DPH
13,25 € 331 Kč s DPH
0 € 331 Kč s DPH /  m

13,94 € 349 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 36

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm skla
dem

3,51 € 88 Kč bez DPH
4,24 € 106 Kč s DPH
0 € 4 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 23

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm skla
dem

14,59 € 365 Kč bez DPH
17,65 € 441 Kč s DPH
0 € 15 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 22

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm skla
dem

18,21 € 455 Kč bez DPH
22,03 € 551 Kč s DPH
0 € 18 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 12

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm skla
dem

27,23 € 681 Kč bez DPH
32,94 € 824 Kč s DPH
0 € 27 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm skla
dem

0,86 € 22 Kč bez DPH
1,04 € 26 Kč s DPH
0 € 26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 20

Odsávací hadice PUR1 32 mm

Odsávací hadice PUR1 32 mm skla
dem

5,64 € 141 Kč bez DPH
6,82 € 171 Kč s DPH
0 € 171 Kč s DPH /  m

7,18 € 180 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 145

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm skla
dem

22,87 € 572 Kč bez DPH
27,67 € 692 Kč s DPH
0 € 692 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Hadice pro vysavače Vacuum Profi Eva 32/41 mm

Hadice pro vysavače Vacuum Profi Eva 32/41 mm skla
dem

3,31 € 83 Kč bez DPH
4 € 100 Kč s DPH
0 € 100 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 37

Odsávací hadice PVC1NB 30 mm

Odsávací hadice PVC1NB 30 mm skla
dem

1,09 € 27 Kč bez DPH
1,32 € 33 Kč s DPH
0 € 33 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 18

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm

Odsávací hadice PVC1NB 35 mm skla
dem

1,28 € 32 Kč bez DPH
1,55 € 39 Kč s DPH
0 € 39 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm

Odsávací hadice PVC1NB 38 mm skla
dem

1,45 € 36 Kč bez DPH
1,75 € 44 Kč s DPH
0 € 44 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm skla
dem

1,56 € 39 Kč bez DPH
1,88 € 47 Kč s DPH
0 € 47 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 84

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm skla
dem

2,39 € 60 Kč bez DPH
2,90 € 72 Kč s DPH
0 € 72 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 58

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm skla
dem

2,79 € 70 Kč bez DPH
3,37 € 84 Kč s DPH
0 € 84 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm

Odsávací hadice PVC1NB 63 mm skla
dem

2,90 € 72 Kč bez DPH
3,50 € 88 Kč s DPH
0 € 88 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm

Odsávací hadice PVC1NB 70 mm skla
dem

3,23 € 81 Kč bez DPH
3,91 € 98 Kč s DPH
0 € 98 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 20

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm skla
dem

5,40 € 135 Kč bez DPH
6,53 € 163 Kč s DPH
0 € 163 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 19

Odsávací hadice PVC1NB 110 mm

Odsávací hadice PVC1NB 110 mm skla
dem

6,12 € 153 Kč bez DPH
7,41 € 185 Kč s DPH
0 € 185 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 8

Odsávací hadice PVC1NB 120 mm

Odsávací hadice PVC1NB 120 mm skla
dem

6,68 € 167 Kč bez DPH
8,09 € 202 Kč s DPH
0 € 202 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 24

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm skla
dem

7,07 € 177 Kč bez DPH
8,55 € 214 Kč s DPH
0 € 214 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 3

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm skla
dem

8,91 € 223 Kč bez DPH
10,78 € 269 Kč s DPH
0 € 269 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 8

Odsávací hadice PVC1N0 25 mm

Odsávací hadice PVC1N0 25 mm skla
dem

1,78 € 45 Kč bez DPH
2,16 € 54 Kč s DPH
0 € 54 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 4

Odsávací hadice PUR1 40 mm

Odsávací hadice PUR1 40 mm skla
dem

6,27 € 157 Kč bez DPH
7,58 € 190 Kč s DPH
0 € 190 Kč s DPH /  m

7,98 € 200 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 207

Odsávací hadice PUR1 51 mm

Odsávací hadice PUR1 51 mm skla
dem

6,52 € 163 Kč bez DPH
7,88 € 197 Kč s DPH
0 € 197 Kč s DPH /  m

8,30 € 207 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 195

Odsávací hadice PUR1 60 mm

Odsávací hadice PUR1 60 mm skla
dem

7,68 € 192 Kč bez DPH
9,29 € 232 Kč s DPH
0 € 232 Kč s DPH /  m

9,78 € 244 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 30

Odsávací hadice PUR1 80 mm

Odsávací hadice PUR1 80 mm skla
dem

9,18 € 229 Kč bez DPH
11,11 € 278 Kč s DPH
0 € 278 Kč s DPH /  m

11,69 € 292 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 173

Odsávací hadice PUR1 120 mm

Odsávací hadice PUR1 120 mm skla
dem

15,35 € 384 Kč bez DPH
18,57 € 464 Kč s DPH
0 € 464 Kč s DPH /  m

19,55 € 489 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 44

Odsávací hadice PUR1 127 mm

Odsávací hadice PUR1 127 mm skla
dem

15,76 € 394 Kč bez DPH
19,07 € 477 Kč s DPH
0 € 477 Kč s DPH /  m

20,07 € 502 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 208

Odsávací hadice PUR1 152 mm

Odsávací hadice PUR1 152 mm skla
dem

19,36 € 484 Kč bez DPH
23,43 € 586 Kč s DPH
0 € 586 Kč s DPH /  m

24,66 € 616 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 65

Odsávací hadice PUR1 160 mm

Odsávací hadice PUR1 160 mm skla
dem

20,77 € 519 Kč bez DPH
25,13 € 628 Kč s DPH
0 € 628 Kč s DPH /  m

26,45 € 661 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 207

Odsávací hadice PUR1 203 mm

Odsávací hadice PUR1 203 mm skla
dem

27,51 € 688 Kč bez DPH
33,28 € 832 Kč s DPH
0 € 832 Kč s DPH /  m

35,03 € 876 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 10

Odsávací hadice PUR1 254 mm

Odsávací hadice PUR1 254 mm skla
dem

35,56 € 889 Kč bez DPH
43,02 € 1 076 Kč s DPH
0 € 1 076 Kč s DPH /  m

45,29 € 1 132 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 161

Odsávací hadice PUR1 305 mm

Odsávací hadice PUR1 305 mm skla
dem

45,33 € 1 133 Kč bez DPH
54,85 € 1 371 Kč s DPH
0 € 1 371 Kč s DPH /  m

57,74 € 1 443 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 56

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 50 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 50 mm skla
dem

7,84 € 196 Kč bez DPH
9,48 € 237 Kč s DPH
0 € 237 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 2

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm skla
dem

8,08 € 202 Kč bez DPH
9,78 € 244 Kč s DPH
0 € 244 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 28

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 65 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 65 mm skla
dem

8,27 € 207 Kč bez DPH
10,01 € 250 Kč s DPH
0 € 250 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 2

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 70 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 70 mm skla
dem

8,61 € 215 Kč bez DPH
10,42 € 260 Kč s DPH
0 € 260 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm skla
dem

9,69 € 242 Kč bez DPH
11,72 € 293 Kč s DPH
0 € 293 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 12

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 90 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 90 mm skla
dem

10,06 € 252 Kč bez DPH
12,18 € 304 Kč s DPH
0 € 304 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm skla
dem

10,46 € 261 Kč bez DPH
12,66 € 316 Kč s DPH
0 € 316 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pro plnohodnotné využívání e-shopu se spoustou výhod, slev a dalších vychytávek, je zapotřebí nám něco málo odsouhlasit. Veškeré výhody zde.
Nemusíte se ničeho bát, veškeré údaje jsou u nás jako v bavlnce.
Více o zpracování osobních informací.