Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

867 položek

Odsávací a přepravní hadice, vyztužené hadice

Jednotlivé sekce produktů

Hadice pro podtlak

Vacuum Profi Metal
Sací podtlaková hadice pro transport vzduchu a vody
Sací hadice určené pro saní a transport vzduchu a vody v průmyslu. Vyrobeno z transparentní měkčené PVC s ocelovou výztuhou.

Sací hadice pro vodu AQUA

bazénové spirálové prov
Sací bazénová hadice ve spirálovém provedení AQUA
Sací hadice pro vodu Aqua je hadice určená pro sání vody například k zahradním bazénům od renomovaného italského výrobce hadic k bazénům a zahradnímu použití ve vysoké kvalitě.

Požární savice

Fire Profi PVC Red
Profesionální požární savice
Požární savice určené k saní a výtlaku vody. Použití v požárním sportu, kanalizačních službách ve fekálních a cisternových vozech. Vyrobeno z měkčeného PVC s příměsí NBR se spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC
Hadice určené pro fekální práce
Fekální hadice Profi z měkčeného modrého PVC s bílé spirálové výztuhy z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Fekální hadice

Fecal Profi PVC Elastic
Vysoce kvalitní a pružné fekální hadice z PVC
Elastické fekální hadice Profi z superelastického měkčeného modrého PVC s červenou spirálovou výztuhou z tvrzeného PVC. Určené pro čištění kanalizací a použití na fekálních a cisternových vozech.

Hadice pro potraviny

Drink Profi PVC SP
Hadice určená pro práci s potravinami
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro víno

Wine Profi PVC SP
Hadice určená pro transport vína a vinných produktů
Hadice určená pro nízkotlakou přepravu a sání potravin, alkoholických i nealkoholických nápojů, octa či kečupu. Vyrobená dle směrnic 1935/2004ES a 2007/19ES.

Hadice pro granuláty

Grano Profi PVC SP
Hadice pro přepravu granulátů, prášků a kapalin ve výbušném prostředí
Transportní hadice pro granuláty, prášky, kapaliny a chemikálie ve výbušném prostředí. Hadice je vybavena měděným drátem pro odvod elektrostatického náboje a eliminaci nebezpečí exploze.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Eva
Hadice bez vnitřní spirály pro domácí i průmyslové vysavače
Bezspirálové hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Odolává trvalé deformaci a vyznačuje se vysokou ohebností.

Hadice pro vysavače

Vacuum Profi Lux
Hadice s vnitřní ocelovou spirálou pro domácí i průmyslové vysavače
Ocelovou spirálou vyztužené hadice určené pro domácí i průmyslové použití. Vyrobeno z měkčeného PVC s textilní výztuhou.

Odsávací hadice

PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB
Šedé sací hadice PVC1NB jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Odsávací hadice

PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0
Transparentní sací hadice PVC1N0 jsou určeny k odsávání ve vzduchotechnice i neabrazivních materiálů jako jemné piliny, prach atd.

Tkaninové hadice

PVCX-1NB
Polyesterové vzduchové hadice
Vzduchové hadice vyrobené z polyesterové tkaniny se vyznačují vysokou ohebností a stlačitelností, jednoduchou manipulací. Materiál stěny je impregnován PVC.

Ventilační hadice PVCL

Textilní ventilační hadice
Velmi flexibilní a stlačitelná ventilační hadice pro univerzální sání a výtlak. Použitelné k vedení tepla pro vytápění budov, stanů, pro sušení zrn a granulátů

Odsávací hadice PUR1

Ventilační hadice PUR1
Hadice určená k sání a ventilaci vzduchu, neagresivních par a mírně abrazivních materiálů. Je vyrobena z oděruvzdorného polyuretanu se vzpěrnou spirálou z ocelového drátu.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE0.4
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE0.4
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Využívá se např. u CNC strojů.

Odsávací hadice FoxiBase

PUR SL-SE
Sací hadice FoxiBase PUR SL-SE
Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Širší stěna, odolná proti abrazi. Velmi flexibilní a stlačitelná po ose.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR L
Sací hadice FoxiPro PUR L
Odsávací hadice FoxiPro PUR L je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 0,75mm, Určenou pro sání a pneudopravu jemně abrazivních látek, vzduchu, olejových par případně kapalin.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR H
Sací hadice FoxiPro PUR H
Odsávací hadice FoxiPro PUR H je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 1,45mm, Určena pro přepravu granulátů v platstikářské výrobě a dále jako hadice adolávající abrazi pro kovovýrobu, dřevovýrobu a průmysl.

Odsávací hadice FoxiPro

PUR XL
Sací hadice FoxiPro PUR XL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 2,5mm, Určena pro přepravu abrazivních a ostrých látek jako písku, štěrku, asfaltu, cementu, zrní či skla.

Odsávací hadice Foxipro

PUR XXL
Sací hadice FoxiPro PUR XXL
Odsávací hadice FoxiPro PUR XXL je vyrobena z vysoce oděruvzdorného materiálu polyester-polyuretan s vnitřní drátěnou spirálou. Síla stěny je 3,5mm, Extrémně robustní hadice určena pro přepravu a sání ostrých předmětů.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-L
Sací hadice GSS-L
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-L určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích. Odolná stěna o síle 0,75 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

GSS-H
Sací hadice GSS-H
Extrémně flexibilní a lehké odsávací hadice FoxiSpecial GSS-H určené pro sání trávy nebo k použití v zametacích stojích se zvýšenými nároky na životnost. Odolná stěna o síle 1,45 mm vyrobená z polyester-polyuretanu odolávající mikrobům a vůči hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiBase

Santoprene SL
Sací hadice Santoprene SL
Extrémně flexibilní sací hadice FoxiBase Santoprene SL určená pro odsávání vodní páry z žehlíren a sušáren. Odolná stěna o síle 0,55 mm vyrobená z santoprenu odolává chemikáliím a hydrolýze.

Odsávací hadice FoxiSpecial

Car-Memory
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Flexibilní hadice FoxiSpecial Car-Memory určená pro v automobilovém průmyslu, především pak pro odsávání výfukových plynů. Vyrobena teplotně odolného plastu, který snese teplotu až 200°C.

Odsávací hadice FoxiVulca

Neo2
Sací hadice FoxiSpecial Car-Memory
Teplotně odolná hadice FoxiVulca Neo2 určená pro použití v prostředí s vysokou teplotou. Vyrobena z černého neoprenu potaženým skelným vláknem s vulkanizovanými tkaninovými proužky s dvěma vrstvami.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil1
Sací hadice FoxiVulca Sil1
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z jednovrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiVulca

Sil2
Sací hadice FoxiVulca Sil2
Teplotně velmi odolná hadice FoxiVulca Sil1 určená ke styku s médii s vysokými teplotami, typicky v průmyslu, strojírenství v dopravě. Vyrobena z dvouvrstvého červeného silikonu potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

PVC-Weld
Sací hadice FoxiMulti PVC-Weld
Tkaninová hadice FoxiMulti PVC-Weld odolávající jiskrám perfektní pro použití k odsávání par při pájení a svařování. Vyrobeno v PVC potaženého skelnými vlákny.

Odsávací hadice FoxiMulti

Neopren
Sací hadice FoxiMulti Neopren
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Neopren určenou pro styk s chemikáliemi, UV-zářením či olejům. Vyrobena z neoprenu potaženého polyesterovým vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

Silicon
Sací hadice FoxiMulti Silicon
Univerzální robustní hadice FoxiMulti Silicon určená pro styk vysokými teplotami. Vyrobena ze silikonu potaženého skleněným vláknem s žárově zinkovanou ocelovou spirálou.

Odsávací hadice FoxiMulti

T450
Sací hadice FoxiMulti T450
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená dopravu horkého vzduchu, odolává teplotám až 450°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s vetkaným nerezovým drátem.

Odsávací hadice FoxiMulti

T650
Sací hadice FoxiMulti T650
Speciální hadice FoxiMulti T450 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 650°C. Vyrobená ze speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T900
Sací hadice FoxiMulti T900
Speciální hadice FoxiMulti T900 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 900°C. Vyrobená ze dvouvrtstvé speciální teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací hadice FoxiMulti

T1100
Sací hadice FoxiMulti T1100
Speciální hadice FoxiMulti T1100 určená pro práci s horkým vzduchem, odolává teplotám až 1100°C. Vyrobená ze speciální dvouvrstvé teplotně odolné tkaniny s teplotními stabilizátory s vetkaným nerezovým drátem pro zesílení.

Odsávací potrubí SAL1

70µm
Sací potrubí SAL1
Sací potrubí SAL1 dodávané v tloušťce folie 70µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SAL2

140µm
Sací potrubí SAL2
Sací potrubí SAL2 dodávané v tloušťce folie 140µm je určeno pro klimatizaci a vzduchotechniku. Vyrobeno z hliníkové folie.

Odsávací potrubí SNE1

Sací potrubí SNE1
Flexibilní potrubí SNE1 s hladkým vnitřním povrchem a tvarovou pamětí k použití pro rozvod horkých zplodin, typicky jako komínovou vložku nebo kouřovod ke krbu. Vyrobeno z nerezové oceli AISI 316 TI.

Odsávací potrubí METZ

Sací potrubí METZ
Sací potrubí METZ s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti korozi, otěru a chemikáliím. Vyrobeno z pozinkované oceli spojení zajišťuje zámkový systém.

Odsávací potrubí METN

Sací potrubí METN
Sací potrubí METN s vysokou odolností proti mechanickému namáhání, žáruvzdorné a odolné proti chemikáliím, korozi a otěru. Vyrobeno z nerezové oceli spojení zajišťuje zámkový systém.
Zobrazit:

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 20 mm skla
dem

25 Kč bez DPH
30 Kč s DPH
30 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 33

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 25 mm skla
dem

30 Kč bez DPH
37 Kč s DPH
37 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 53

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 32 mm skla
dem

40 Kč bez DPH
49 Kč s DPH
49 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 30

Sací hadice pro vodu AQUA - 38 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 38 mm skla
dem

55 Kč bez DPH
66 Kč s DPH
66 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 19

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm

Sací hadice pro vodu AQUA - 50 mm skla
dem

91 Kč bez DPH
110 Kč s DPH
110 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 27

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 12/18mm skla
dem

39 Kč bez DPH
47 Kč s DPH
47 Kč s DPH /  m

48 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 912

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 16/23mm skla
dem

49 Kč bez DPH
59 Kč s DPH
59 Kč s DPH /  m

61 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 257

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 20/27mm skla
dem

74 Kč bez DPH
89 Kč s DPH
89 Kč s DPH /  m

92 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 81

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 25/33mm skla
dem

110 Kč bez DPH
134 Kč s DPH
134 Kč s DPH /  m

138 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 11

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 32/40mm skla
dem

141 Kč bez DPH
170 Kč s DPH
170 Kč s DPH /  m

176 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 34

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 38/47mm skla
dem

173 Kč bez DPH
209 Kč s DPH
209 Kč s DPH /  m

216 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 28

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm

Hadice pro podtlak Vacuum Profi Metal - 40/49mm skla
dem

188 Kč bez DPH
227 Kč s DPH
227 Kč s DPH /  m

235 Kč s DPH sleva 3 %

Dostupnost: Skladem 30

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 35/43mm skla
dem

87 Kč bez DPH
105 Kč s DPH
105 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 66

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 76/87mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 76/87mm skla
dem

224 Kč bez DPH
270 Kč s DPH
270 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 6

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 105/119mm skla
dem

349 Kč bez DPH
422 Kč s DPH
422 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 22

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 120/135mm skla
dem

435 Kč bez DPH
527 Kč s DPH
527 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm

Fekální hadice Fecal Profi PVC - 150/168mm skla
dem

650 Kč bez DPH
787 Kč s DPH
787 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 18

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm

Odsávací hadice PVC1NB 25 mm skla
dem

21 Kč bez DPH
26 Kč s DPH
26 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice PUR1 32 mm

Odsávací hadice PUR1 32 mm skla
dem

144 Kč bez DPH
174 Kč s DPH
174 Kč s DPH /  m

183 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 167

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm

Odsávací hadice FoxiSpecial Car-Memory 38mm skla
dem

579 Kč bez DPH
701 Kč s DPH
701 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 9

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm

Odsávací hadice PVC1NB 40 mm skla
dem

39 Kč bez DPH
47 Kč s DPH
47 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 42

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm

Odsávací hadice PVC1NB 45 mm skla
dem

48 Kč bez DPH
59 Kč s DPH
59 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 11

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm

Odsávací hadice PVC1NB 50 mm skla
dem

59 Kč bez DPH
72 Kč s DPH
72 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 102

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm

Odsávací hadice PVC1NB 60 mm skla
dem

69 Kč bez DPH
84 Kč s DPH
84 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 22

Odsávací hadice PVC1NB 76 mm

Odsávací hadice PVC1NB 76 mm skla
dem

89 Kč bez DPH
107 Kč s DPH
107 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 42

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm

Odsávací hadice PVC1NB 100 mm skla
dem

134 Kč bez DPH
162 Kč s DPH
162 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 24

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm

Odsávací hadice PVC1NB 127 mm skla
dem

176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
213 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 5

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm

Odsávací hadice PVC1NB 150 mm skla
dem

221 Kč bez DPH
268 Kč s DPH
268 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 2

Odsávací hadice PUR1 40 mm

Odsávací hadice PUR1 40 mm skla
dem

160 Kč bez DPH
193 Kč s DPH
193 Kč s DPH /  m

204 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 367

Odsávací hadice PUR1 51 mm

Odsávací hadice PUR1 51 mm skla
dem

166 Kč bez DPH
201 Kč s DPH
201 Kč s DPH /  m

212 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 239

Odsávací hadice PUR1 60 mm

Odsávací hadice PUR1 60 mm skla
dem

196 Kč bez DPH
237 Kč s DPH
237 Kč s DPH /  m

249 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 153

Odsávací hadice PUR1 80 mm

Odsávací hadice PUR1 80 mm skla
dem

234 Kč bez DPH
283 Kč s DPH
283 Kč s DPH /  m

298 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 315

Odsávací hadice PUR1 102 mm

Odsávací hadice PUR1 102 mm skla
dem

284 Kč bez DPH
344 Kč s DPH
344 Kč s DPH /  m

362 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 234

Odsávací hadice PUR1 120 mm

Odsávací hadice PUR1 120 mm skla
dem

391 Kč bez DPH
474 Kč s DPH
474 Kč s DPH /  m

499 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 128

Odsávací hadice PUR1 127 mm

Odsávací hadice PUR1 127 mm skla
dem

402 Kč bez DPH
486 Kč s DPH
486 Kč s DPH /  m

512 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 235

Odsávací hadice PUR1 152 mm

Odsávací hadice PUR1 152 mm skla
dem

494 Kč bez DPH
597 Kč s DPH
597 Kč s DPH /  m

629 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 143

Odsávací hadice PUR1 160 mm

Odsávací hadice PUR1 160 mm skla
dem

530 Kč bez DPH
641 Kč s DPH
641 Kč s DPH /  m

675 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 281

Odsávací hadice PUR1 203 mm

Odsávací hadice PUR1 203 mm skla
dem

701 Kč bez DPH
849 Kč s DPH
849 Kč s DPH /  m

893 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 73

Odsávací hadice PUR1 254 mm

Odsávací hadice PUR1 254 mm skla
dem

907 Kč bez DPH
1.097 Kč s DPH
1.097 Kč s DPH /  m

1.155 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 203

Odsávací hadice PUR1 305 mm

Odsávací hadice PUR1 305 mm skla
dem

1.156 Kč bez DPH
1.399 Kč s DPH
1.399 Kč s DPH /  m

1.472 Kč s DPH sleva 5 %

Dostupnost: Skladem 51

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 40 mm skla
dem

191 Kč bez DPH
231 Kč s DPH
231 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 16

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 50 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 50 mm skla
dem

198 Kč bez DPH
240 Kč s DPH
240 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 1

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 60 mm skla
dem

205 Kč bez DPH
248 Kč s DPH
248 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 24

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 75 mm skla
dem

228 Kč bez DPH
275 Kč s DPH
275 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 80 mm skla
dem

245 Kč bez DPH
297 Kč s DPH
297 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 13

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 100 mm skla
dem

265 Kč bez DPH
321 Kč s DPH
321 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 15

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 125 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 125 mm skla
dem

310 Kč bez DPH
375 Kč s DPH
375 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 28

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 140 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 140 mm skla
dem

341 Kč bez DPH
413 Kč s DPH
413 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 33

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 160 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 160 mm skla
dem

418 Kč bez DPH
506 Kč s DPH
506 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 51

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 180 mm

Odsávací hadice FoxiBase PUR SL-SE0,4 180 mm skla
dem

497 Kč bez DPH
602 Kč s DPH
602 Kč s DPH /  m

Dostupnost: Skladem 1

Přihlášení

Používáme cookies, abyste si z našich stránek odnesli co nejlepší možnou zkušenost. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Zjistěte více »