Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Odběrná místa e-shopu

Jak je to s dopravou zboží? Je možné jej někde vyzvednout?

Jak je to s dopravou zboží? Je možné jej někde vyzvednout?

Hlavně pohodlně. Pro pohodlné doručení zboží jsme pro vás připravili množství způsobů, jak zboží z našeho e-shopu přepravit co nejblíže.

Využít můžete klasických přepravců – GLS, DPD nebo některého z výdejních míst zasilkovna.cz, jejichž služby jsou dnes k dispozici v každém větším městě a cenově vycházejí jako nejlevnější varianta.

Osobní odběr v kamenné prodejně - Žebrák

Zboží si také můžete vyzvednou osobně na naší kamenné prodejně v Žebráku, Plzeňská 169, 26753. Osobní odběr je samozřejmě zdarma. Pokud si tuto možnost vyberete budeme Vás telefonicky kontaktovat ihned jak bude zboží pro Vás nachystané.

Potřebujete poradit s výběrem?
Nejste si jisti typem nebo určením konkrétního zařízení?

Pomoc s výběrem zboží

Kontaktujte nás telefonicky na +420 773 489 530, +420 603 432 326 nebo rovnou dorazte na uvedenou kamennou pobočku (před návštěvou doporučujeme ověřit telefonicky, že jsme přítomni z důvodu možných montáží).

Tam vás zaškolený personál provede výběrem vhodného zařízení, které vám navíc bezplatně předvede a zaučí k běžnému provozu. Vyberete si podle představ a zboží si rovnou odvezete nebo necháte zaslat některou z výše uvedených možností.

Těšíme se na vaši návštěvu

Kamenná pobočka Kompresory-vzduchotechnika.cz

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pokud chcete využívat naše stránky na plno a mít spousty výhod o kterých se dočtete zde. Potřebujeme, aby jste nám odsouhlasili následující podmínky.
Přejdete tak na plnou registraci. O své údaje se nemusíte bát jsou u nás v bezpečí. Více o zpracování osobních informací.