Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Platba na dobírku

Platba za objednávku na dobírku

PLatba na dobírku

Obdržet balík na dobírku znamená, že Vámi objednané zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Zboží zůstává do doby úplného zaplacení a převzetí majetkem prodávajícího.

Platba na dobírku

Česká pošta

Pokud si zvolíte, aby bylo Vaše zboží zasláno pomocí služeb České pošty, můžete očekávat následující kroky. Česká pošta obvykle garantuje doručení zásilky do 24 hodin. Balík bude doručen na adresu příjemce. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne doma na Vaší adrese, zanechá ve Vaší domovní schránce Výzvu k vyzvednutí zásilky na poště, kde si zásilku můžete osobně vyzvednout. Nejdéle však do data uvedeného na Výzvě.

Při dodání zásilky, ať již doma nebo na pobočce České pošty, je příjemce povinen uhradit částku za balík na dobírku. Pošta od příjemce vybere odesílatelem stanovenou peněžní částku (dobírková částka) a doběrečné - tedy částku, za vyřízení dobírky, stanovenou Českou poštou. Zaměstnanec České pošty Vám předá doklad o zaplacení. Následně Česká pošta dobírkovou částku vyplatí odesílateli nebo odesílatelem určené osobě, v hotovosti nebo převodem na účet.

Pokud chcete sledovat stav Vaší zásilky, můžete se o průběhu jejího doručování informovat přímo na webových stránkách České pošty, kde zadáte číslo zásilky a zobrazí se Vám informace o zásilce.

Více informací zde: https://www.ceskaposta.cz/index

Dobírka - česká pošta

Dobírka a platba

GLS (General Logistics Systems)

Dopravce GLS zaručuje rychlé a bezpečné doručení zásilky.

GLS, jako poskytovatel doručovacích služeb, dodává balíky v pracovních dnech od pondělí do pátku – v České republice obvykle do 24 hodin. Tuto standardní doručovací dobu však nelze zaručit či garantovat, závisí na dopravní situaci silnic České republiky. Dopravcem je mimo jiné poskytována také služba doručení balíku na dobírku. Částka za dobírku je přijata GLS a je následně převedena na účet odesílatele – v rámci České republiky obvykle do dvou nebo tří dnů po doručení. Dobírkovou službu si rovněž můžete zvolit, pokud budete chtít, abychom Vám zboží zaslali na Slovensko, do Chorvatska, Maďarska, Rumunska a Slovinska. Z těchto zemí je částka připsána na účet odesílatele obvykle do sedmi až osmi pracovních dnů. Dobírková částka nesmí přesáhnout hodnotu 60 000 Kč. Doručující řidič je povinen předat balík příjemci poté, co ho příjemce zaplatí.

Ráno v den doručení Vám přijde textová zpráva, že máte očekávat přepravce GLS s Vaší zásilkou. V textové zprávě je uvedeno telefonní číslo na dopravce, na které se můžete obrátit, pokud chcete zjistit bližší informace či změnit čas doručení na Vám více vyhovující. V ideálním případě, kdy Vás dopravce zastihne na předem domluveném místě, je Vám balík předán osobně. Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti. Jak je již zmíněno výše, předání zásilky je podmíněno úhradou dobírkové částky ze strany příjemce přímo kurýrovi GLS. Úhrada je možná v hotovosti a od 1. 7. 2015 i bezhotovostně, pomocí platební karty, pokud toto řešení odesílatel umožňuje.

V případě, že Vás GLS dopravce nezastihne, nastanou následující kroky. Od GLS obdržíte emailovou nebo textovou zprávu s informací o neúspěšném pokusu o doručení, popř. Vás bude dopravce kontaktovat přímo osobním telefonátem. Následně si zvolíte, jaká možnost opětovného pokusu o doručení je pro Vás nejoptimálnější.

Balík za Vás může převzít také soused, ovšem opět se současným zaplacením zásilky. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení. Případně proběhne předání dle Vaší domluvy s dopravcem.

Více o společnosti, více informací a případných odpovědí na Vaše otázky naleznete na webových stránkách GLS: https://gls-group.eu/CZ/cs/home

Dobírka společnosti GLS

Platba na dobírku GLS

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pokud chcete využívat naše stránky na plno a mít spousty výhod o kterých se dočtete zde. Potřebujeme, aby jste nám odsouhlasili následující podmínky.
Přejdete tak na plnou registraci. O své údaje se nemusíte bát jsou u nás v bezpečí. Více o zpracování osobních informací.