Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Spolupracujeme

Online Chat podpora nové generace

Počet shlédnutí: 512

Online Chat podpora nové generaceLíbí se vám náš chat? Bude se líbit i vašim zákazníkům! Jste spokojeni s naším live chat poradenstvím? Oceňujete jednoduchý způsob kladení otázek a rychlost získání odpovědí? Pak se bude líbit i vašim zákazníkům! Přečtěte si o přínosu SmartSupp pro vaše podnikání.

Služby.cz

Počet shlédnutí: 747

Služby.czBěhem 10 minut si můžete vytvořit vlastní www stránky nebo e-shop, které jsou hned zařazeny do katalogu firem s propojením na google, seznam i bing. Vedle webových stránek a e-shopů vám tento systém nabízí i možnost objednání vizitek, reklamních předmětů s potiskem nebo letáků a dalších tiskovin. Využít můžete také fakturační systém, newslettery, skladové hospodářství a mnoho dalšího.

HELPtechnik

Počet shlédnutí: 1114

HELPtechnikPortál HELPtechnik byl vytvořen pro technickou obec a je výhradně zaměřen na sjednocení nabídky produktů, komponentů, náhradních dílů, prvků, materiálů, pracovních pomůcek, nářadí, služeb a firem. Svým rozsahem přesahuje nabídky desítek inzertních či e-shopových portálů, protože HELPtechnik má ve svém nákupním centru stovky kategorií. Portál inovativně Subjektům umožňuje prezentovat na jednom webu své zboží a zároveň prezentovat i svou firmu. Výrazné usnadnění a zrychlení procesu vyhledávání zboží, služby nebo firmy je základní myšlenkou projektu HELPtechnik.

Livechatoo

Počet shlédnutí: 1245

LivechatooBuďte ku svojim zákazníkom bližšie ! Livechatoo.com je live chat ktorý je primárne určený pre podporu predaja. Neriskujte, že Vám klient ujde pred dokončením objednávky !

Ověřeno zákazníky

Počet shlédnutí: 860

Ověřeno zákazníkyJiž žádné podvodné recenze! Ověřeno zákazníky je nová služba Heureky, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu.

TOPkontakt

Počet shlédnutí: 984

TOPkontaktTOPkontakt.cz - informační zdroj o firmách a institucích. Jednoznačnou předností katalogu TOPkontakt.cz je propojení do článků na nejdůvěryhodnějším zpravodajském serveru iDNES.cz.

AAA poptávka

Počet shlédnutí: 1532

AAA poptávkaAAAPOPTÁVKA.CZ je největším poptávkovým systémem v ČR. Jeho hlavním cílem je úspora časová i finanční pro fyzické osoby i firmy, které se chystají poptat jakékoliv služby či zboží a to zcela ZDARMA. Díky zdravému konkurenčnímu boji mezi jednotlivými registrovanými dodavateli tohoto poptávkového systému, jsou tak dodavatelé schopni nabídnout poptávajícímu služby a zboží za jedinečné ceny s 30% slevou i více. V současnosti tento projekt provozuje také největší on-line databázi veřejných zakázek z celé ČR, kde si zcela zdarma mohou subjekty státní správy poptat jakékoliv služby a zboží.

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info