Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Doprava a platba

Doprava z našeho internetového obchodu

Kurýrní služba GLS

GLS kurýr
Služba GLS FlexDeliveryService rozšiřuje možnosti převzetí balíků pro soukromé osoby a firmy. Náš internetový obchod přidává tuto službu ke každé odeslané objednávce skrze dopravce GLS. Díky této službě se mohou adresáti aktivně zapojit do procesu doručování, což přispívá nejen k větší rychlosti, ale také významně zvyšuje úroveň jejich spokojenosti.

Česká pošta

Doprava Česká pošta
Při objednání dopravy přes Českou poštu si můžete vybrat hned ze dvou služeb České pošty. Nabízíme Vám si zvolit možnost dodání Vaší vytvořené objednávky v našem internetovém obchodě na poštu a nebo přímo do ruky. K tomu slouží nabízené programy od České pošty a to "Balík na poštu" a "Balík do ruky". V obou případech dostatnete avizaci formou SMS a e-mailem. Díky této avizaci zjistíte číslo balíku, který pak díky službe "Track and Trace" můžete sledovat online pomocí aplikace která je součástí této stránky.

Osobní odběr zboží

Osobní odběr a kamenné prodejny
Jak je to s dopravou zboží? Je možné jej někde vyzvednout? Hlavně pohodlně. Pro pohodlné doručení zboží jsme pro vás připravili množství způsobů, jak zboží z našeho e-shopu přepravit co nejblíže k vám. Využít můžete klasických přepravců – České pošty, GLS nebo některého z výdejních míst Heureka Point či Uloženka.cz, jejichž služby jsou dnes k dispozici v každém větším městě a cenově vycházejí jako nejlevnější varianta.

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info