Hadice pro páru Steam Profi 165 - 34/20 mm

Kód: SP165-20
410 Kč / m 339 Kč bez DPH
do 20 dnů
Můžeme doručit do:
19.10.2021
Tlaková hadice pro transport tlakové nasycené páry s teplotou do +170 °C v průměru 34/20 mm s červeným pruhem. Výztuha vysocepevnostní textilní oplet; pracovní teplota -40/+170 °C. Vnitřní duše z černého EPDM, odolná teplotám; vnější plášť z černého EPDM, s textilním otiskem, odolný teplotám, otěru a ozónu. Hadice vyhovuje normě DIN 2825. Pracovní tlak 7 bar, poruchový tlak 60 bar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadice Steam Profi 165 pro páru - SP165-20

  • vnitřní duše z černého EPDM, odolná teplotám; vnější plášť z černého EPDM, s textilním otiskem, odolný teplotám, otěru a ozónu
  • výztuha vysocepevnostní textilní oplet; pracovní teplota -40/+170 °C
  • pracovní tlak 7 bar, poruchový tlak 60 bar
  • hadice vyhovuje normě DIN 2825
  • tlaková hadice pro transport tlakové nasycené páry s teplotou do +170 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadice pro páru Steam Profi 165
Barva: Černá
Balení: 40 m
Hmotnost (1m): 0,83 kg/m
Materiál: EPDM / EPDM
Médium: Pára
Pracovní tlak: 7 bar
Teplota: -40/+170 °C
Vnější průměr: 34 mm
Vnitřní průměr: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řada potrubí a hadic

Nezávisle na materiálu nachází hadice, potrubí a trubky široké využití napříč veškerými oblastmi nejen v průmyslu. Společnost Parker jako jeden z největších světových výrobců nabízí celou řadu takových produktů, v jejichž výrobním procesu používá materiály, jako je pryž, nerezová ocel, termoplasty nebo dokonce i fluorpolymery. Firma nabízí několik modelových řad, aby si zákázník našel vždy tu nejvhodnější, která splňuje jeho požadavky. Jednou z těchto řad je i Essential

global_petroleum___pts_blog_pic_2_1 
1

Gigant s širokou působností

Společnost Parker však není jen největším výrobcem hadic a potrubí, ale angažuje se v celkové oblasti řízení pohybu, proto je členěna do několika divizí, které se zaobírají právě danou oblastí. Tyto oblasti jsou: hydraulika, automatizace, filtrace, těsnění, letectví a kosmonautika, řízení procesů a manipulace s kapalinami a plyny. Ne nadarmo je tak známkou osvědčené kvality, a když se k tomu přičte globalizovaná výroba, čítající na 55 tisíc zaměstnanců a hluboká tradice sahající až k roku 1917, je o spokojené zákazníky rázem postaráno. 

 

×
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.