Kulový kohout V101 s dvojčinným pohonem DA - 1 1/4"

Kód: V101-54DA
8 535 Kč –99 %
Kulový kohout V101 s dvojčinným pohonem DA - 1 1/4"
8 535 Kč –99 % 1 Kč / ks 1 Kč bez DPH
do 14 dnů
Můžeme doručit do:
25.3.2024

Přímý kulový kohout V101 s připojením pomocí 1 1/4" závitu a pneumatickým dvojčinným pohonem DA30 ovládaným stlačeným vzduchem. Ovládací tlak pohonu minimálně 5,5 bar. Pro uzavírání potrubních rozvodů neagresivních médií jako voda, vzduch apod. v průmyslu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulové kohouty V101 s pneupohonem V101-54DA

  • Sestava kulového kohoutu s vnitřními závity - typ V101 a pneupohonu OMAL (dvojčinné DA nebo jednočinné SR provedení)
  • Ovládací tlak pohonu minimálně 5,5 bar
  • Pro uzavírání potrubních rozvodů neagresivních médií (voda, vzduch apod.) v průmyslu

Doplňkové parametry

Kategorie: Přímé kohouty V101 s pneumatickým pohonem
Provedení: Přímý kohout s pneupohonem
Tlak: 40 bar
Připojení: Závit
Materiál: Mosaz
Médium: voda/vzduch
Provedení závitu: vnitřní / vnitřní
Světlost DN: 32
Teplota: -20 / +120°C
Těsnění: PTFE
Typ pohonu: Dvoučinný DA30
Závit: G 1 1/4"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost s jasným cílem a hodnotami

To, že Itálie drží pomyslný trumf ve výrobě vzduchu, by mohla potvrdit společnost Omal Automation. Ta je jednou z předních italských firem, specializujících se na výrobu v oblasti stlačeného vzduchu a práce s ním. Především jde o výrobu nejrůznějších kohoutů, ventilů a armatur. Jedná se o firmu, která ke své práci přistupuje se zodpovědností a s jasně daným etickým kodexem, jenž se zaměřuje především na co nejlepší kvalitu nabízenou koncovým zákazníkům. Mezi hlavní hodnoty patří oddanost, úcta a smysl pro povinnost.

logo
667x385x1

Sázka na budoucnost

Společnost se začala v oblasti stlačeného vzduchu poprvé angažovat začátkem 80. let minulého století, kdy vznikl základ rodinného podniku vyrábějící kulové kohouty. Vize blízké automatizace a naplnění potenciálu tohoto odvětví se brzy naplnily a společnost se rok co rok víc a víc rozrůstala. Investice do týmu techniků a inženýrů se ukázala být více než užitečná a společnost se 1987 poprvé stěhuje do větších prostor. To ji v následujících letech čeká ještě dvakrát - v roce 2008 a naposledy v roce 2016.

Výrobky Omal se za více než čtyřicet let staly zvučným jménem, které si získalo oblibu tisíců a tisíců spokojených zákazníků. Jedním z cílů společnosti však nadále zůstává inovace v oboru a projektování nových konstrukcí. Omal Automation je známa především výrobou kohoutů a armatur, kterým naprosto důvěřujeme z předchozích zkušeností a proto celý nabízený sortiment naleznete níže