🌞 Léto 2023: Mimořádná prodejní akce s hodnotnými dárky! 🎁

🌞 Léto 2023: Mimořádná prodejní akce s hodnotnými dárky! 🎁

Milí zákazníci, připravili jsme pro Vás skvělou akční nabídku s hodnotnými dárky k objednávkám v červnu! Nechte se rozmazlovat a objevte naše speciální odměny.

✅ Jak získat svůj dárek?

Stačí si v období od 1. do 30. června 2023 objednat jakékoliv zboží z našeho programu v níže uvedeném finančním objemu:

🎁 Dárek: Rychlovarná konvice Tefal830
🛒
K objednávce v hodnotě nad 25 000 Kč (bez DPH)
Dárek k objednávce v hodnotě nad 25 000 Kč (bez DPH) : Rychlovarná konvice Tefal830 Rychlovarná konvice Tefal KO854830 s digitálním displejem 5 možností pro výběr teploty Ohřev jedním dotykem Vyjímatelný filtr Udržování teploty po dobu 30 min. Vnitřní část z nerezové oceli Základna otočná o 360° Vyjímatelný filtr na vodní kámen Automatické vypnutí 1,0 l 
🎁 Dárek: Multifunkční hrnec Tesla EliteCook K70
🛒
K objednávce v hodnotě nad 50 000 Kč (bez DPH)
Dárek k objednávce v hodnotě nad 50 000 Kč (bez DPH) : hrnec Tesla EliteCook K70 S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem TESLA EliteCook K70 můžete vařit pod tlakem, vyrobit si vlastní jogurt, vařit na páře, využít pomalé vaření nebo odložený start nebo si pochutnat například na klasickém vývaru, guláši, hovězí/vepřové pečeni, kuřeti, chilli, těstovinách, masových kuličkách, zelí, perkeltu, bramborách, rýži, luštěninách a dalších - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci.
🎁 Dárek: Pojízdný plynový gril Cattara WINDOW 3+1
🛒
K objednávce v hodnotě nad 100 000 Kč (bez DPH)
Dárek k objednávce v hodnotě nad 100 000 Kč (bez DPH) : Pojízdný plynový gril Cattara WINDOW 3+1 Plynový zahradní gril se systémem Flame Tamer - nevyžaduje lávové kameny. Trojitý hlavní a jeden boční nerezový hořák s piezo zapalováním a plynulou regulací.Sklopné víko grilu je opatřeno průzorem, díky kterému je možné sledovat stav grilovaných pokrmů bez otevírání grilu. Gril je vybaven odkládacími poličkami na obou stranách, z nichž jedna je doplněna o boční vařič. Součástí je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil.Konstrukce grilu je vhodná pro instalaci motorového rožně (rotisserrie). Manipulace s grilem je usnadněná díky 4 kolečkům.
🎁 Dárek: Mobilní telefon iPhone 14 256 GB
🛒
K objednávce v hodnotě nad 200 000 Kč (bez DPH)
Dárek k objednávce v hodnotě nad 200 000 Kč (bez DPH) : Mobilní telefon iPhone 14 256 GB

V pořadí 14. řada smartphonů od Apple nabízí nejen všechny oblíbené vlastnosti, na které jste byli u iPhonů doposud zvyklí, ale ještě mnohem víc. Vývojáři tentokrát mysleli i na funkce, které snad nikdy potřebovat nebudete. Pro všechny případy však do výbavy iPhonů přidali detektor, který dokáže rozpoznat, že došlo k dopravní nehodě, a následně přivolá pomoc. Verze Pro se může navíc pochlubit ještě pohodlnějším uživatelským rozhraním, a to zejména díky šikovně umístěnému panelu Dynamic Island, který zobrazuje notifikace a probíhající procesy v zařízení. Telefon pohání výkonný čip A16 Bionic a velkokapacitní baterie, na níž se můžete spolehnout od rána do večera. Vybírat můžete ze 4 atraktivních barev a 2 velikostí.

 

Kompletní nabídku dárků k objednávkám a více informací o jednotlivých produktech najdete ZDE.

💡 Základní podmínky akce:

  • Hodnota objednávky se kalkuluje z cen bez DPH po všech případných slevách
  • Akce se vztahuje na každou jednotlivou objednávku v uvedeném finančním objemu
  • Objednávka musí být doručena do naší firmy v období od 1. do 30. června 2023
  • Zboží zakoupené na základě objednávky, k níž byl dodán dárek, nelze vrátit zpět, a to ani jeho část
  • Pro formu doručení dárku nás předem kontaktujte
  • Obrázky jsou pouze ilustrativní; změna dárků vyhrazena; pro detailní informace o dárcích nás kontaktujte
  • Akce se nevztahuje na šroubové kompresory MARK a PSA generátory

Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku a udělejte radost sobě nebo svým blízkým! Sledujte naše stránky pro další akce a novinky. Těšíme se na Vaše objednávky! 🛍️