☃️❄️Veškeré objednávky na sortiment skladem odesíláme do 16.12. Vánoční prázdniny u nás probíhají v rozmezí 20.12.2022 - 5.1.2023. Neskladové položky budou expedovány po tomto termínu. Přejeme všem příjemné Vánoční svátky. ☃️❄️

tlakový spínač

Tlakový spínač v kompresoru hlídá vháněný stlačený vzduch do vzdušníku tak, aby byl takový tlak ve vzdušníku, jaký potřebujeme. Když tlak klesne pod spodní mez, tlakový spínač sepne elektrický obvod, který zapříčiní uvedení elektromotoru pohánějícího kompresor do chodu. Jakmile elektromotor dotlakuje vzduch na požadovanou hodnotu - horní mez, obvod se vypne. Tento mechanismus můžete sledovat vždy, když stlačený vzduch z kompresoru využíváte po delší dobu a kompresor z klidového režimu najednou začne "vrčet". Tento koloběh se neustále opakuje, když se tlak vzduchu ve vzdušníku dostane opět pod spodní hranici. 

Veškeré informace o tlakových spínačích najdete na naší poradně: Jak na tlakové spínače

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.