odlučovač oleje

Odlučovač oleje slouží již dle svého názvu k oddělení oleje od vody. U kompresorů jde v tomto případě o odloučení oleje z nashromážděného kondenzátu, který vzniká při výrobě stlačeného vzduchu. Tímto řešením nejen vytváříte nezávadný, čistý kondenzát, ale hlavně šetříte přírodu při jeho likvidaci. 

Jak vypadá celý takový proces odloučení oleje? 
Stlačený vzduch obsahující kondenzovanou vodu je přiveden do odlučovače. Zde se proudění vzduchu změní z přímého na rotační, díky kruhovému tvaru nádobky, v důsledku rotace a působení odstředivé síly se kapky kondenzátu začnou shromažďovat na vnitřní stěně odkud stékají do spodní části zařízení, zatímco vzduch zbavený vlhkosti prochází přes hrubé filtrační sítko do středu zařízení a následně na výstup.
Tento postup patří k cyklonovému odlučovači, který je v oboru stlačeného vzduchu nejpoužívanější.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
ConveyThis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení