Tichý pístový kompresor na vzdušníku - B59-4-500FTZ

Kód: B59-4-500FTZ
Málo hlučné
Značka: ABAC
ZdarmaZdarma 77 497 Kč –5 %
Tichý pístový kompresor na vzdušníku - B59-4-500FTZ
77 497 Kč –5 % 73 622 Kč / ks 89 083 Kč včetně DPH
do 14 dnů
Můžeme doručit do:
10.3.2020
Řada odhlučněných dvoustupňových pístových kompresorů v kovovém krytu na tlakové nádobě je další z možných konfigurací stroje a naleznete v ní širokou nabídku kompresorů s příkonem motoru 4 kW. Všechny stroje mají společné znaky v maximální míře odhlučnění a uživatelsky příjemném provozu díky přehlednému ovládacímu panelu a snadnému přístupu pro údržbu stroje. Kompresor poskytuje jak dodávku, tak úpravu vzduchu. Kompresor je tedy prostým řešením „vše v jednom".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odhlučněné pístový kompresor na vzdušníku - B59-4-500FTZ Pístové kompresory masivně odhlučněné pomocí krytu s panelovou konstrukcí vyplněnou odhlučňující pěnou Kryt snižuje hlučnost na úroveň 85 dB(A) dle velikosti stroje Optimálně usměrněné proudění vzduchu do stroje pro co nejlepší chlazení U příkonů 5,5 kW a 7,5 kW je pro vylepšení chlazení přidán dodatečný ventilátor Olejem mazané kompresory s pohonem pomocí klínových řemenů vybavené dvoustupňovými jednotkami s tlakem 11 bar a dvěma písty Robustní litinové válce pro vysokou životnost Pomaloběžné provedení kompresoru zajišťující nízkou teplotu vzduchu a jeho vyšší kvalitu Provedení tlakové nádoby o objemu 500 litrů pro stacionární použití Elektromotor o příkonu 4 kW a s elektrickým napětím 400 V/50Hz Automatické řízení chodu pomocí tlakového spínače K dispozici varianty s přepínačem hvězda-trojúhelník pro snížení proudových špiček a pohodlnější rozběh stroje Ovládání je centralizováno v pultu, který obsahuje: zapínání stroje přepínačem ON/OFF, počítadlo motohodin, kolík regulátoru tlaku pro nastavení výstupního tlaku, manometr pro odečet hodnoty tlaku na výstupu z kompresoru Elektronická signalizace poruch pomocí LED-diod na panelu a praktické zobrazení servisního plánu ikonami na stroji Výstup ze stroje pomocí kulového kohoutu Snadné odpouštění kondenzátu pomocí kulového kohoutu Určené pro profesionální dílenské použití s vysokými nároky na hlučnost a špičkové vybavení stroje Odhlučněné pístové kompresory Odhlučněné pístové kompresory Odhlučněné pístové kompresory Odhlučněné pístové kompresory Snadný přístup ke všem částem stroje Centralizovaný panel včetně počítadla motohodin a signalizace poruch Extra ventilátor pro účinné chlazení větších strojů Zobrazení servisního plánu na rámu stroje

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakrytované kompresory ABAC
Provedení: Pístový kompresor
Tlak: 11 Bar
Sací výkon: 570 l/min
Výtlak: 439 l/min
Velikost vzdušníku: 500 L
Provedení nádoby: Ležatá
Připojení: Rychlospojka DN 7,2
Příkon: 4,0 kW
Napětí: 400/50 V/Hz
Otáčky: 1 300 ot/min
Počet válců: 2
Stlačování: 2 stupňový
Mazání: Olejové
Hlučnost: 81 dB(A)
Rozměry: 2 020 x 1 000 x 1 600 mm
Hmotnost: 302 kg
Záruka: 2 roky + 6 měsíců
Dárek: Náhradní olej
Příslušenství: Silentbloky, Regulátor tlaku, Rychlospojka, Kryt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Světová špička mezi kompresory s letitou zkušeností

Jedním z největších světových výrobců pístových kompresorů je původem italská firma ABAC, spadající pod nadnárodní skupinu ICD - INTERNATIONAL COMPRESSORS DISTRIBUTION, kterou vlastní největší světový výrobce z oblasti kompresorů - ATLAS COPCO. Na výrobních linkách firmy ABAC poblíž Turína již vzniklo na milióny kusů těchto spolehlivých pístových kompresorů, čímž se řadí mezi nejproduktivnější výrobce ve své oblasti. Firma se ke všemu může pochlubit aktivním přístupem ve vývoji a konstrukci nových jednotek a mimo to disponuje jedním z nejširších dodavatelských portfólií.

Program kompresorů

Kromě výroby pístových kompresorů je program společnosti ABAC v rámci kooperace s nadnárodní ICD tvořen těmito skupinami výrobků:

  • profesionální pístové kompresory s příkony od 1,1 do 15 kW
  • speciální řešení pístových kompresorů: odhlučněné, dentální, benzínové a dieselové kompresory
  • šroubové kompresory
  • komplexní řešení úpravy vzduchu - sušičky, tlakové nádoby, filtry a technologie pro odvod a separaci kondenzátu
  • potrubní rozvody AIRNET
ABAC

Technologické inovace a moderní postupy

Technologické oddělení ABAC přichází neustále s novými inovacemi, jejichž uživatelskou funkčnost zajišťují ve výrobě nejmodernější stroje. Jedním z patentovaných řešení je unikátní konstrukce krytu řemenice s drážkami ženoucí díky aerodynamickým zákonitostem chladící vzduch kolem hlavy kompresorové jednotky. To má za výsledek jediné - teplota na výstupu kompresoru se snížila až o neuvěřitelných 35 °C. ABAC boduje také v oblastech odhlučnění a výroby bezolejových kompresorů, kde se řadí mezi celkovou špičku světové produkce.

Od firmy ABAC Vám v Kompresory vzduchotechnika s.r.o. nabízíme kompletní a stále aktualizovanou nabídku pístových kompresorů.