Malá stopková bruska DG-625
Kód: DG-625Související produkty
Detailní popis produktu
Malá stopková bruska DG-625
- malá přímá bruska se stopkou 6 mm pro občasné nenáročné používání
- určená pro odhrotování, vyhlazování ostrých hran a rohů a další brousicí práce
- lehké tělo vyrobené z hliníkové slitiny
- vybavené bezpečnostní spouští
- zadní výstup vyfukujícího vzduchu
- připojení vzduchu přes závit 1/4"

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické stopkové brusky M7 |
|---|---|
| Tlak: | 6,3 bar |
| Připojení: | 1/4" vnitřní + Vsuvka |
| Hmotnost: | 0,38 kg |
| Hadice: | 10 mm |
| Hlučnost dle: ISO 15744: | 81,5 dB(A) |
| Motor: | 0,3 HP |
| Otáčky naprázdno: | 25 000 ot/min |
| Průměr stopky: | 6 mm |
| Vibrace: | 1,8 m/s2 |
| Skladem: | Na prodejně, Externí sklad |
| Spotřeba vzduchu: | 100 l/min |
| Délka: | 148 mm |
| Upínání: | 6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Black Wind je značka nářadí a příslušenství, která klade důraz na kvalitu, spolehlivost a moderní technologie. Produkty této značky jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky jak profesionálů, tak i domácích kutilů, kteří hledají špičkový výkon za dostupnou cenu.
Každý výrobek značky Black Wind je pečlivě testován, aby splňoval nejvyšší standardy v odolnosti, funkčnosti a ergonomii. Nabídka zahrnuje široké spektrum produktů, od základních ručních nástrojů až po pokročilé elektrické a pneumatické nástroje, které si poradí i s náročnými projekty.
Black Wind symbolizuje kombinaci inovace a spolehlivosti, čímž pomáhá zákazníkům dosáhnout jejich cílů rychleji a efektivněji. S touto značkou máte jistotu, že vybavení, které používáte, vás nikdy nezklame.