Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Naše výhody a garance

LiveChat podpora operátora

Přidáno:

Počet shlédnutí: 106

LiveChat podpora operátoraChcete poradit s výběrem produktu nebo se na stránkách špatně orientujete. Rádi Vám se vším poradíte. Stačí když v levém dolním rohu spustíte naši LiveChat technickou podporu a naši operátoři se o Vás rádi postarají.

Pomoc s výběrem produktu

Přidáno:

Počet shlédnutí: 107

Pomoc s výběrem produktuV sekci Poradna pro zákazníky jistě naleznete různé články jak vybírat. Pokud si ale stále nejste jistí, jaký výrobek je pro Vás to pravé ořechové, rádi Vám pomůžeme. Stačí nás jen kontaktovat a to několika možnými způsoby: - Telefonicky na uvedených číslech - E-mailem - Online chatem - Osobně na uvedených pobočkách Náš tým se samozřejmě bude snažit o co nejrychlejší odpověď s tím nejlepším řešením.

Bezpečný nákup v našem e-shopu

Přidáno:

Počet shlédnutí: 115

Bezpečný nákup v našem e-shopuSSL (Secure Sockets Layer) je nekomerční otevřený protokol a v současné době jedna z nejvíce používaných metod pro zabezpečení datových přenosů v rámci internetu mezi serverem s webovou prezentací a prohlížečem (uživatelem).

Spokojenost zákazníků

Přidáno:

Počet shlédnutí: 330

Spokojenost zákazníkůHeureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování - především co si koupit a kde si to koupit.„Certifikát Ověřeno zákazníky“ řeší otázku „kde si produkt koupit a neprohloupit“.

Prodloužená záruka

Přidáno:

Počet shlédnutí: 347

Prodloužená zárukaProtože kvalitě našich produktů věříme, u většiny případů Vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku. Co prodloužená záruka znamená? Standardní záruka u všech produktů je 24 měsíců (zákonem daná záruční doba), my Vám ale můžeme nabídnout o nějaké ty měsíce navíc a to bez žádných dalších investic. Spoustu prodejců požaduje za prodlouženou záruku na zboží peníze navíc, u nás se Vám toto nikdy nestane. A proč? Jednoduše věříme, že naše produkty jsou vysoce kvalitní a nějaký ten pátek určitě vydrží. A i kdyby ne, prodloužená záruka Vám garantuje rychlý servis a vyřešení situace.

Nejlepší cena

Přidáno:

Počet shlédnutí: 293

Nejlepší cenaPro naše zákazníky chceme samozřejmě to nejlepší, proto Vám garantujeme nejvýhodnější cenu na trhu. U nás vždy naleznete ty nejlepší podmínky pro Váš bezstarostný nákup a tím je odborná pomoc při výběru, prodloužená záruka na určené výrobky, kvalita a to vše za nejlepší cenu, kterou jinde nenajdete. Pokud se Vám i přes to podaří najít stejný výrobek se stejnými podmínkami ale za výhodnější cenu než u nás, neváhejte nás kontaktovat, po prověření samozřejmě cenu dorovnáme pro Vaši celkovou spokojenost.

Kompresory Vzduchotechnika Na Google+

YouTube

Naše ocenění a certifikáty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info