Nacházíte se v ČR, zvolili jsme pro vás měnu v CZK Nacházíte se v SR, zvolili jsme pro vás měnu v EUR Dnes jsme pro Vás do 17:00 hodin, zavolejte: +420 311 532 091

Vše pro stlačený vzduch na jednom místě…

Katalogy kompresorů a vzduchotechniky

Katalog pro řemeslníky

Katalog pro řemeslníky
PDF katalog pro řemeslniky a zákazníky s vlastní dílnou. Katalog obsahuje základní produkty z oblasti kompresorů a příslušenství pro stlačený vzduch. 

Pneumatické nářadí

Pneumatické nářadí
Katalog ve formátu pdf pro pneumatické nářadí poháněné stlačeným vzduchem od kompresoru. Pracovní tlak pneu nářadí na 6,3 bar v provedení ve 3 variantách.

Kompletní katalog

Kompletní katalog stlačeného vzduchu
Katalog sortimentu pro stlačený vzduch a přslušenství pro kompresory. Online databáze 68 456 produktů s možností vyhledávání pomocí produktového čísla v internetovém obchodě. 

Potrubní rozvody

rozvody vzduchu
Potrubní rozvody stlačeného vzduchu
Topenářské tvarovky a rozvody stlačeného vzduchu jako potrubní systémy od kompresoru vefirmách a dílnách. Vastní potrubní systémy. 

Požární hasičské hadice

Eschbach
Požární hasičské hadice
Zásahové hasičské hadice a požární hadice vyrobené v německé kvalitě s dlouholetou tradicí rodinné společnosti Eschbach. Možnost objednání v provedení včetně spojek či metráži.

Automatické maznice

Simatic / Simalube
Automatické maznice Simalube
Automatické maznice značky SIMALUBE od společnosti SIMATIC pro mazání špatně dostupných míst bez nutnosti četného přístupu. 

Tlakové nádoby

samostatné vzdušníky
Samostatné vzdušníky pro kompresory a tlakové nádoby
Malé vzdušníky pro pístové kompresory ve stojatém či ležatem provedení. Maximální pracovní tlak 11 atmosfér umožňuje nádoby propojit se všemi pístovými kompresory. Veškeré nádoby neobsahují armatury a příslušenství. Tlakové nádoby jsou dodávány včetně nutných dokumentů. Maximální pracovní teplota stlačeného média je 100°C.

Rotační spojky

ROTOFLUX
Rotační spojky ROTOFLUX
Společnost ROTOFLUX byla založena, aby splnila požadavky současného trhu rotačních spojek. Firma zaručuje vysokou kvalitu produktů podpořenou výborným servisem prodaných dílů a dostupnou cenou.

E-book

průvodce stl. vzduchem
Příručka stlačeným vzduchem
Pro správný výběr pístového či šroubového kompresoru, zařízení na úpravu vzduchu nebo návrh potrubního rozvodu jsme ve spolupráci s firmou ABAC připravili informační příručku. Hlavním cílem této příručky je přiblížit zákazníkům, či odbornému personálu - obchodníkům, prodavačům, technikům či projektantům základy problematiky stlačeného vzduchu. V příručce najdete popis funkčních principů základních zařízení tvořících systém výroby, úpravy a rozvodů vzduchu, teoretické a fyzikální principy z oblasti a celou řadu užitečných informací, tabulek a pomůcek, které jsou v ucelené podobě vždy při ruce.

Nové kompletní katalogy 2014/2015

Jednotlivé katalogy si můžete prohlížet pomocí *pdf prohlížeče jako je například program "Acrobat Reader". Katalogy a produktové listy si můžete uložit i do svého PC. Postačí kliknout na požadovaný katalog pravým tlačítkem myši a zvolit "Uložit odkaz jako...". Poté si již pouze zvolíte cestu kam chcete soubor uložit. V našem internetovém obchodě můžete zboží vyhledávat i pomocí objednacích čísel z katalogu. Postačí objednací číslo vložit do kolonky vyhledávání v horním menu stránek.

Objednávka katalogu

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet?
Registrujte se

  • Budete mít přehled o stavu své objednávky
  • Za nasbírané body získáte slevy na další nákup
  • O akcích a soutěžích se dozvíte jako první
  • Zákaznická podpora
  • Získejte E-BOOK Průvodce stlačeným vzduchem v hodnotě 500 Kč
  • Na vybrané produkty lepší ceny

Chci se zaregistrovat

Chcete využívat veškeré výhody vašeho účtu?

Pokud chcete využívat naše stránky na plno a mít spousty výhod o kterých se dočtete zde. Potřebujeme, aby jste nám odsouhlasili následující podmínky.
Přejdete tak na plnou registraci. O své údaje se nemusíte bát jsou u nás v bezpečí. Více o zpracování osobních informací.