Nafoukli jsme přes 1 400 balónků pro děti a Nadační fond Žirafka

Minulý víkend jsme s naším stánkem a atrakcemi pro děti i dospělé podpořili 2. ročník dětského benefičního dne v Hořovicích, úspěšné to akce, která se stejně jako minulý rok uskutečnila na náměstí třetího nejlidnatějšího města v okrese Beroun. Jak se tato benefiční akce vydařila a kdo vyhrál nový kompresor ABAC? Čtěte dál…

Krásné počasí posledního letního víkendu nás přivítalo společně s projektem Žiju Hrou a sponzory akce, jako je například výrobce automobilových skel Saint-Gobain Sekurit, na náměstí v Hořovicích již v brzkých hodinách. V tu chvíli vrcholily přípravy akce, která se dle ohlasů všech zúčastněných minulý rok náramně povedla – a navíc sloužila pro dobrou věc, stejně jako v letošním roce – cílem bylo podpořit Nadační fond Žirafka z nemocnice Hořovice. A my jsme nechtěli zůstat pouze u oblíbeného nafukování balónků stlačeným vzduchem z kompresoru. Připravili jsme si pro děti i dospělé další parády, ať v očích všech zúčastněných tato benefiční akce stále roste a posouvá se.

Mezitím, co část návštěvníků procházela pohádkový les v blízkém lesoparku nebo další ze šesti míst, proháněli jsme s dětmi míček v našem vzdušném labyrintu. Musíme uznat, že právě to byla zábava číslo jedna, jenž předčila jak malování, vyrábění našeho maskota Ventilka, tak další zábavu v okolí našeho stánku. Rodiče si mezitím mohli prohlédnout a vyzkoušet pneumatické nářadí od M7 a zasoutěžit si o trička s logem společnosti, či o hlavní cenu v podobě parádního přenosného kompresoru s 6 l vzdušníkem a minimálními nároky na údržbu – ABAC O15N-1,1 6 CM.

Ptáte se, kolik balónků jsme dohromady nafoukli? Přes neuvěřitelných 1 400! A to na závěr, pro představu, jak akce byla úspěšná, snad mluví za vše!

Takže, potkáme se v Hořovicích zase za rok? Do té doby společně s Žiju Hrou vymyslíme hromadu další zábavy!