Ventilek reportuje: Jsme zařazeni mezi nejlepší start-upy v České republice!

Naše společnost Kompresory Vzduchotechnika byla zařazena mezi nejlepší české start-upy v oblasti strojírenství. Přesně tuto větu nám reportoval náš maskot Ventilek, když hledal, kdo o nás na internetu píše. Potěšující zmínku o naší společnosti má na starosti prestižní londýnský magazín beststartup.eu, který se už dle svého názvu specializuje na vznikající a rozrůstající se firmy v evropských zemích a především v zemích patřících do Evropské unie.

Magazín vybral celkem 101 dle jeho slov „špičkových“ startupů a společností využívající různé inovativní přístupy při výrobě či prodeji strojů a jejich příslušenství. Společnosti byly vybírány ve čtyřech kategoriích:

Inovace

  • Inovativní nápady
  • Inovativní cesta na trh
  • Inovativní produkt

Růst

  • Výjimečný růst
  • Strategie výjimečného růstu

Řízení

Společenský dopad

Je to pro nás obrovská satisfakce, po všech snahách, které jsme v posledních letech do rozvoje naší rodinné společnosti dávali. Kompletně nový skladový systém, díky němuž se k vám balíky dostávají rychleji, nové skladové prostory, noví kolegové v týmu i další vylepšení našeho e-shopu jsou tím hlavním, o co jsme se snažili. V současnosti dokonce hledáme dalšího kolegu na pozici produktového manažera. Doufáme, že se nám dál podaří růst a přinášet vám co nejlepší služby. Všímání si naší společnosti v zahraničí, jako se tento týden stalo na beststartup.eu, je potom pomyslnou třešničkou na dortu, která nám pomáhá udržet vědomí, že snaha být progresivní a pracovat na to nejlepším servisu pro vás, zákazníky a partnery, má vždy smysl.